Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen miért kéne borotváln...

15 évesen miért kéne borotválni a fanszőrzetet?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és -fogalmam nincs miért- mindig azt kérdezgetik tőlem, hogy szoktam-e borotválni a fanszőrzetem. Nem tudom, hogy miért érdekli ez azokat, akik ilyenekkel foglalkoznak, de sikerült összezavarniuk. A kérdésem az, hogy,miért baj az, ha nem borotválom? Olyan nagy dolog? Vagy mi?

2016. febr. 19. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
hogy miért érdekel másokat azt nem tudom, viszont igénytelen, aki szőrös
2016. febr. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok de még sose borotváltam és nem vagyok igénytelen kinek mi tetszik
2016. febr. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem kell! Aki úgy dönt leszedi,aki nem az nem. Tény,hogy jobb érzés szőr nélkül,vagy rövidre nyírtan,de aki nem tartja ezt fontosnak,annak nem kell szőrtelenítenie. L.
2016. febr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért baj,mert igenytelenségre,primitivizmusra utal ha gondozotlan a tested,akár a nemiszerved körűl is.Nem beszélve a hyghyiéniai esztétikai mmegfontolásrol.Ugy hogy mihamarabb csupaszisd le ha rám hallgatsz.
2016. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint láthatod az embereket a reklámok/média irányítja, önálló gondolataik, tetteik is alig vannak már, és a szőrtelenség is elvárás most még a pasiknál is. Megy itt az agymosás, de nem kell beállni a birkák sorába. A szőr természetes, semmi baj vele. Normális emberek tudják ezt. Az agymosottakkal meg nem kell foglalkozni.
2016. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nézz meg egy francia filmet, amiben van szexjelenet is fiatalokkal...nem nagyon látni borotvált embereket

pff ennyit erről

-ahogy érzed, ebbe nehogymár beleszóljon valaki

2016. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem borotválod le a fanszőrzetedet, bár az nem lenne probléma, ha rövidre lenyírnád, még sem lenne olyan nagy dzsungel neked odalent.
2016. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15 évesen még szerintem korai borotválni

majd akkor elég lesz ha szexuális életet élsz :D

2018. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!