Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebay-ről szeretnék rendelni...

Ebay-ről szeretnék rendelni egy piros telefontokot. Szerintetek ez piros lehet? Így vakiuval eléggé megtéveszt. (link)

Figyelt kérdés

[link]


Rendeltem már egy teljesen piros tokot és legnagyobb bánatomra egy teljesen átlátszó tok érkezett meg halvány rózsaszín széllel. Mostmár szeretnék jót rendelni. Ez lehet piros, csak vakuval ilyen narancsos kissé?



2016. febr. 20. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez piros
2016. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem piros és eléggé áttetsző

leírás szerint milyen? ha nem írja, akkor gyanús

2016. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aliexpress oldalt ajánlom neked. Én már sok dolgot rendeltem onnan és sosem csalódtam és fillérekbe kerül az ilyesmi. Ha gondolod segítek. Amúgy én a helyedben nem rendelném ezt meg mert eléggé megtévesztő valóban.
2016. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már nagyon régóta keresek félig átlátszó, fényes intenzív piros iphone 5-re tokot. Utolsó: Aliexpressen sem találtam olyan, ami nekem tetszene. Mindig volt velük is valami :/
2016. febr. 20. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!