Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy van a mai 14-15 éves...

Hogy van a mai 14-15 éves lányoknak ennyi idősen ilyen nagy mellük?

Figyelt kérdés
komolyan én idősebb vagyok náluk, de közel sincs akkora mellem mint nekik. sőt nem is nézek ki olyan felnőttesen... facebook tele van a képeikkel, és komolyan mondom úgy néznek ki mintha már 20 évesek múltak volna. ezt hogy? az más kérdés hogy már ennyi idősen elkezdik mázsányi sminkkel bemázolni a képüket, és nevetségesen követik az ilyen kardashian nagyon értelmes celebeket, meg a szemöldöküket is úgy szedik, hogy na mind1..:D de nem értem hogy létezik, valahogy gyorsabban növesztik a mellüket vagy mi? ennyire pushup melltartót legalábbis nem ismerek, hogy a semmiből fullos csöcsöket varázsoljon:D

2016. febr. 21. 02:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
A mellmeret nem a kortol fugg:)
2016. febr. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 10-11 évesen már hatalmas melleim voltak. 14-15 évesen a "későn érők" értek be minket.

28/L

2016. febr. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Több hormonkezelt dolgokat esznek/eszünk.

És eleve többet, változatosabban étkezünk/étkeznek, mint mondjuk 40 éve. Az életforma is kissé megváltozott. Ezért nőnek/növünk, mint a gomba...


Amúgy, ez a megfogalmazás túlságosan általánosító. "14-15 éves lányok...Tele van a képeikkel" stb. Kérlek, inkább ne. Nincs is nagy korkülönbség köztünk.


Egy hete lettem 14 éves. A magasságom 180 cm, (a mellem 75/B), és 60-63 kg vagyok. Felnőtt méret. De nem vagyok egy kiugró eset az osztályomban. Bár igaz, hogy csak egy lány magasabb nálam (1-2 cm-rel), viszont a tornasorban mögöttem állók között sincs nagy különbségek a méretek között.

Erre nem tudok semmi mást mondani, minthogy "Ez van." Nem tudjuk visszafordítani az időt. Viszont a nagyobb mellméret kamaszkorban nem olyan "újkeletű" dolog. Régebben is volt már több fiatal lány nagyobb mellekkel, csak az internet ez nem tudatta mindenkivel. Meg amúgy is, a Facebook nem mindig a géniuszok gyülekezőhelye, miért érdekel/idegesít téged a magamutogató személyiségek ennyire, hogy írsz egy kérdést róluk?

2016. febr. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Én nem értem ezt a kérdést, 8 éve voltam 15 és már akkor is kismellű voltam a többiek között 70A kosárral. Az akkori 14-15 éveseknek sem kellett szégyenkezni a mérettel, csak az olyan genetikailag soványaknak nem volt kb. melle mint amilyen én is vagyok. Érdekes én mindenhol tök apró tiniket látok, gyerekméretekkel, lehet hogy csak így alakult a környezeted összetétele...
2016. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Hmm, nem értem, hogy mi nem volt a válaszomban annyira hasznos, hogy így lepontoztak. Netán nem tetszett sokaknak, hogy megkértem a kérdezőt, hogy ne általánosítson? Vagy a korom a baj? Valaki kifejtené? (És most ezt is lepontozzák, éljen.)
2016. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Bárcsak minden lánynak egyre nagyobb melle lenne, de én sajnos nem látom ezt a tendenciát. Régen is túl kevés volt a nagymellű lány és most is.

25F

2016. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
én valahol azt olvastam, hogy több hormon jut be a szervezetünkbe az ételekkel, vízzel stb, mint régen. emiatt az emberek egyre magasabbra, nagyobbra nőnek és emiatt lehet a lányok melle egyre nagyobb. na meg sokan azért szeretik feltunningolni is, vannak ezek a brutál nagy szivacsos super push up melltartók, amitől sokkal nagyobbnak tűnik a mell.
2016. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
40%
push up
2016. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
csak azért is kérdezem mert meglep, mert majdnem én is ebben a korosztályban vagy, csak 2 évvel vagyok idősebb, és a velem egyidőseknek sincs nagy mellük, viszont a nálunk 2,3 évvel idősebb lányoknak is nagyobb mellük van xD csak azért fogott meg a téma, mert elgondolkoztat? szerintem nem baj ha erre rákérdezek, ha egyszer ötletem nincs mitől lehet... köszönöm a válaszokat
2016. febr. 21. 13:13
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül igaz ez mindenkire,tény,hogy magasabbak,nagyobb a cicijük,lábuk,de ez csupán pár cm/méret eltérés lehet.A "mindenkinek nagyobb a melle 3 mérettel mint régen" dologra meg azt mondanám,hogy push up,kivágott felsők és előnyös kép,beállás.Egyébként a mellméret genetika,nyilván ha valaki 175 cm,mellé 65 kiló,akkor valószínűleg a cicije is minimum B-s.:D De ez is inkább súly eloszlásra vonatkozik,lehet valaki kövér,mégis kicsi,A-s mellei vannak(láttam már ilyet).Meg olyan is van,hogy valaki nagyon vékony,és C-s mellei vannak(műtét nélkül).Ez abszolút genetika,súly eloszlás.Plusz..tudom elkeserítő,de kitudja hány 15 éves lány szed fogamzásgátlót(lehet,hogy egyébként pl.csak bőrhibákra),amitől meg nő a mell..plusz megint nem tudjuk,ki sportol,ki eszik rendesen,ki nem..mit eszik,mikor,mennyit mozog mellé.Ezek mind kihatással vannak a mellére.Plusz ott vannak a későn érők,a korán érők.Egyébként én is azt vettem észre,hogy nagyobbak a fiatal lányok.Nagyobb a cicijük akár,nagyobb ruhát hordanak,nagyobb a lábuk..viszont én látok egy másik végletet,az iszonyat kis törékeny lányokat(nyilvánvalóan A-s mellel).
2016. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!