Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek a méreteim?

Milyenek a méreteim?

Figyelt kérdés

163 cm 43 kg

Mell: 78 cm A kosár

Derék: 63 cm

Köldök alatt: 73 cm

Fenék: 86 cm

Comb: 46 cm

Vádli: 28 cm


2016. febr. 21. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mint egy anorexiás lányé. Siralmasak.
2016. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Elég sovány lehetsz.
2016. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ht nem tudom

A bordám nincs kint, a mellem is van csak kicsi, fenekem se lapos, és izom is van

2016. febr. 21. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Én majdnem ugyanilyen méretekkel(derék:61 cm,mell 84 cm,fenék 86,comb 47,vádli 31)47-8 kg vagyok.:D
2016. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mellem nekem is van és férfi létemre nagyobb szerintem. :D De nem akarlak oltogatni, csak szerintem ez tényleg túl sovány.
2016. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Izom? Max. szívizom. Egy izmos, formás (nem díjbirkózó, testépítőre gondolok) nő többet nyom azon egyszerű oknál fogva, hogy ugyanolyan térfogatú zsír és izom közül az izom súlyosabb. Rajtad max. annyi izom lehet, ami mindenkinek kell ahhoz hogy ne legyen halott, csak mivel csont és bőr vagy, valamennyire látszik is ennek a formája. Kb. mint a 158 centihez 39 kilós nagymamám.


De minek kérdezel, ha neked ez így jó?

2016. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baromira nem mindegy hány éves vagy.
2016. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16
2016. febr. 21. 17:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hiszem h csak annyi izmom lenne ami az életbe maradáshoz elég lenne. Tudok én bármilyen fizikai munkát végezni amit akarok. Csak azt nem értem h hogy lehet h valaki 55-60 kg ugy h Ennyit se mozog meg nem is eszik sokkal többet. Míg az emberek többsége még 1 kmre is inkább buszozik én inkább sétálok 5-6 kmt is mint hogy várjak a buszra vagy szenvedjek a menetrenddel. A piát ugyanúgy birom mint aki joval nehezebb sőt még jobban. Az utsó étkezés Sosem volt 9 óra előtt. Azt beismerem h a tessi nem megy meg nem is szeretem de ez nem súly függvénye. Amugy szerintem a csontozat dönti el az alkatot .
2016. febr. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!