Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogfehérítés fogorvosnál...

Fogfehérítés fogorvosnál tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Régóta próbálgatom a különböző otthoni fogfehérítéseket, de egyik sem vált be igazán. Sosem voltak igazán szépek a fogaim, pedig mindig rendszeresen mostam őket. Érdekelne néhány dolog a fogorvosi fogfehérítésről, mielőtt belevágok. Pl van-e valami feltétele a dolognak (pl korhatár), mennyibe kerül, mennyi ideig tart, érzel-e valamit közben, ilyenek. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2016. febr. 21. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírom a saját tapasztalatom. Nekem is sárgák voltak világ életemben a fogaim. Elmentem fogorvoshoz ahol az otthoni fogfehérítés mellett döntöttünk, ami ugyan olyan hatásos tud lenni mint a rendelői csak itt 1 hetes a kezelési idő. Mintavétel után 1 héttel megkaptam a sínt és a fehérítő gélt. Már az első alkalomután látszodott a fehéredés. 1 Hét után olyan fehérek voltak a fogaim amiről álmodtam. Azután napról napra szépen sárgult vissza a fog... pedig nem ettem semmi színeset. Egyszerűen beállt az eredeti fogszín. Vissza került a fogakba a víz ami a gél hatására kikerült. Igazából én bánom hogy belevágtam mert menyből a pokolba kerültem azzal hogy visszaállt a fogszínem az áhítottról.
2016. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Sajnos én is jártam hasonlóan, én fogfehérítős matricákat rendeltem, mert nagyon sok jót hallottam róluk, addig a 10 napig amíg csináltam szépen fehéredett, és ahogy abbahagytam visszasárgult :/ már úgy fél éve minden este és reggel szódabikarbónával mosok fogat (mellette persze használok fogkrémet is) és az valamennyire segített, de nem tökéletes az eredmény. Azért továbbra is reménykedem :)
2016. márc. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!