Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan oldalt keresek ahol...

AEROcool123 kérdése:

Olyan oldalt keresek ahol Páros (kapcsolatos) ruhákat tudok nézni, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
főleg ingek érdekelnének kockásak, páromnak megtetszett amit neten látott kép és olyannal szeretném meglepni, a képen zöld-fekete ing volt a férfin King felirattal a nőn pedig egyértelműen Queen felirat volt.

2016. febr. 23. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Google > shirt for couples
2016. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehetőleg magyar kellene nekem, így ezzel keresve meg sok értelme nincs mert külföldi oldalakat fog behozni, magyarul meg nem igazán tudtam keresni amit találtam egyet is ott meg elég kevés volt a kínálat ingek egyáltalán nem.
2016. febr. 24. 01:19
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen érdekelne engem elsősorban

2016. febr. 24. 01:50
 4/6 A kérdező kommentje:
véleményedet tartogasd a közösségi oldalakra ne ide, köszi
2016. febr. 28. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Veszel két inget elviszed egy szitáshoz es olyat csinálnak amilyet csak akarsz.
2016. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem is eszembe jutott, de eredetiben kerestem, csak sajnos nincs szóval kénytelen leszek ennél az opciónál maradni
2016. márc. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!