Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek a mai 14-16 éves korosztá...

Ezek a mai 14-16 éves korosztályú lányok frankón segget növesztettek, szinte kész nők már. Miért van ez, mi lesz tíz év múlva velük?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit csináltak a csajok?
2016. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
10 év múlva talán agyat is növesztenek.
2016. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki átrakott ebbe a kategóriába biztos fájt az igazság:)
2016. febr. 24. 15:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Te nem vagy komplett már ne is haragudj.

Ott kezdeném,hogy a nők eleve korábban érnek,11-12 éves korukra már menstruálnak,régen 16 évesen meg már szültek.Ezt hívják biológiának,eddig is így volt és ezután is így lesz,és ez független attól,hogy valakinek milyen a személyisége vagy az intelligenciahányadosa.

(egyébként meg ilyen mondatalkotással és szóhasználattal jobban tennéd,ha a saját kertedet művelnéd nem a másikéban turkálnál:))

2016. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem elég burkoltan fogalmaztam meg.
2016. febr. 24. 20:45
 6/13 A kérdező kommentje:
ja és nem turkáltam senkiben próbáltam szépen finoman körül írni amit tapasztalok de látom neked is beletapostam a kis lelkivilágodba.Semmi baj nincs ezzel.Elku... a világ na.
2016. febr. 24. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:
"frankón segget növesztettek"-Ez neked "szépen finoman"?
2016. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen nálam ez még szépen fogalmazva van meg az itteni kérdésekhez képest.Valakinek kur...ára szurhatta a szemét a kérdés egyből ide sorolt holott ha abba a kategóriába marad ahová szántam biztos vagyok benne ,hogy válaszra találtunk volna.
2016. febr. 24. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Elárulom neked,hogy nem a kérdéseddel van a baj,hanem a stílusoddal.

Egyébként meg lerí rólad,hogy az unalmas életedet akartad színesíteni egy kis gyűlölködéssel.Úgyis szerda van,szapuljuk egy kicsit a mai tini lányokat,aki meg nem ért egyet velem annak meg majd jól megmondom a tutit.Aki nem képes egy mondatot legépelni úgy,hogy ne legyen benne káromkodás,az ne akarjon az aktuális társadalmi problémákról beszélgetni,de legalábbis ne várja el senkitől,hogy komolyan vegye.

2016. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Teljesen elégedett vagyok a kis életemmel.Lehet magadra ismertél a kérdésemben.De figyelj arra is gondoltam te valami beépített kis modika lehetsz:D te soroltad ide a kérdésemet:DJó hehéz lehet veled az életben kijönni valakinek te egy ilyen magadnak való kis valaki lehetsz aki nem bírja a kritikát és nem bírod azt elviselni ha megmondják a szemedbe az őszintét.A tinilányok szempontjából meg építő is lehet ez a kérdés mert ahogy látom sokukkal elszaladt a ló.
2016. febr. 24. 22:24
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!