Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az epilálástól megerősödik a...

Genevieve kérdése:

Az epilálástól megerősödik a szőr? És nem néz ki nagyon hülyén ha elkezd kinőni? Köszii-->

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy sajnos genetikailag nagyon sok szőr van a karomon..seholmáshol nem szinte,de a karomon-.- és nagyon irritál,és szeretnék "megszabadulni" tőle.. de azért félek is hogy hülyén néz majd ki,vagy szúúr vagy valami,mer nekem alapvetően vékony kezem van mert soványvagyok meg ilyenek, és hogy gyereknek néznek majd...És az epilálás mellett döntenék.. a gyantától kipattogok:S De az epilálástól nem lesz erősebb a szőr?

Köszi..

16/L


2010. márc. 31. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az epilálástól pont hogy kikopik a szőr! :) Ha huzamosabb ideig (pl.: több évig) rendszeresen csinálod, egy idő után már csak pihék lesznek.:)
2010. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, azt még elfelejtettem megírni, hogy az epilálástól is kipattoghat a kezed, ezért szőrtelenítés után szerintem kend be testápolóval.

/első voltam/

2010. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom,köszi azért,csak az hogy nem fog nagyon hülyén kinézni hha elkezd nőni?mertugye kell egy hossz h megint le tudjam szedni,nem? nem akarok szúrnixD
2010. ápr. 2. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
epilálástol nem fogsz szurni, mert az tövestöl tépi ki,a borotva azért dszur mert nem tövestöl szedi ki a szört. És nem kell atom nagyra megnöveszteni a szört mert attol csak jobban fáj, én kb 3-4mmesen szedem
2010. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én egyszer kipróbáltam a lábamonés fájt:S

éreztem ahogy kitépi

júúj

:s

2010. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.. már túlvagyok rajta:P

Amúgy tényleg fájxD mondjuk tudtam mire számíthatok,mert a lábam is epilálom...

Remélem igazatok van és tényleg nem fog csuuunya lenni:( De így sokkal jobban tetszik,az egyszer biztos(Y)

Mégegyszerkösziiii(:

2010. ápr. 2. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:

majd írj légyszives h milyen lett utána és mennyi időnként kell szedned mert én is félek hogy ha egyszer leszedem nehogy szúrjak stb. nemszeretnék tavasszal ezért pulcsiban izzadni mert csúnya a kezem és szúr. + érdekel h megéri-e. mert ha egyszer elkezdem akkor muszáj lesz folytatni.. :/

előre is köszi ha visszaírsz.

2010. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!