Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a lézeres...

Mit gondoltok a lézeres szőrtelenítő gépről? Mit tegyek ha nagyon szőrös vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, sajnos rettentő szőrös. Arra gondoltam hogy az össze spórolt penzembol vennék egy ilyen gépet. De ezt csak nyáron tudnám, és azt mondják hogy nyáron annyira nem szabad. Illetve azt is hallottam hogy előtte le kell borotválni azt a területet ahol alkalmazni akarom,de ez az arcnal is így van? Még arra lennék kíváncsi hogy ti milyen fajtát ajánlotok 60 ezernél ne legyen drágább lehetőleg.
2016. febr. 28. 14:33
 1/4 Pingwy válasza:
Nekem van egy Xemos w808 tipusú gépem szerintem jó hatásos de nem elég egyszer megcsinálni a szörtelenítendő területet a végleges eredményért.
2016. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Rengeteg tapasztalattal rendelkezem szörtelenítés téren. Sajnos annak ellenére, hogy szöke a hajam, a fejemen kívül mindehol máshol dús, barna szörzetem van, kiegészítve gyulladásra hajlamos börrel... :/

Emiatt a gyantát is hamar elfelejthettem. Két évvel ezelött viszont rátaláltam az SHR szörtelenítésre és vicc nélkül: életem legjobb döntése volt!!!

Az egész szörtelenítési múltamból és ismerösök tapasztalából öszintén megmondom, hogy semmi esetben sem fogsz tudni egy 2 milliós szalongépet egy 50 ezressel lemásolni. Pont.


Biztos utána néztél már a technikának... egy erös lézerfénnyel kell átmenni a kezelendö területen, ahol a szörtüszök elnyelik a fényt, ezáltal roncsolódnak, majd késöbb (1-2 hét múlva) kihullanak. Köztudott, hogy a lézer káros a szemre, kezelésekkor én is és a kozmetikus is spéci szemüveget viselünk (de még a kulcstartón lévö kis csíkban világító lézerrel is vigyázni kell), ehhez képest az otthoni gépekhez nem is adnak védöszemüveget. Képzelheted mennyit ér....


Nem szabad 2 féle fényterápiának kitenni a bört, hiperpigmentációt vagy akár börrákot is okozhat! Nagyon-nagyon fontos a fényvédelem a kezeléssorozat alatt (1/1,5 év), minimum 30 SPF-et kell viselni tavasztól ösz végéig, leszámítva, ha olyan testrészt csinálsz/csináltatsz, ami alapból is fedve van, pl. intim, de ott is strandolásnál a bikinivonalra 50 SPF-fel át kell menni egyszer minimum.


Mint mondtam, inkább egy profi kozmetikust keresnék fel a helyedben. A kezelendö testrésznek friss borostásnak kell lennie, hogy legyen ször, ami levezesse a fényt. De a megfelelö szörhosszúság gépenként is változhat...ezért is lenne érdemesebb konzultálod egy kezelövel, ö biztos mindent el fog magyarázni. :)

Fontos, hogy nem IPL, hanem SHR technikáról beszélek, nagyon más a kettö! Ha IPL-re mész 14 (!) alkalom a minimum, a kezelés hosszabb is lesz ezáltal és jóval drágább.

Az SHR különlegessége, hogy a szörnövekedés 2 fázisában éri a szört, így 6-8 alkalom elég a véglegességhez.

Én 7 alkalmon vagyok túl teljes láb, hónalj és teljes intim területekre és csak 3 hetente borotválkozom. Egy-két szöke pihe maradt minden területen, ezt leszámítva "tökéletes vagyok". :D

Tévhit, hogy az otthoni gépekkel olcsóbban jössz ki! Egy lámpa csere minimum kell bele, hogy azzal a gyengébb fénnyel tartósan le tudjál szörteleníteni, az meg plusz 20-40 ezer.

Én egy kuponos oldalról vettem 5+1 alkalmas bérleteket és utána teljes áron az utolsó kezelést. Minden fillért megért! Így a 7 alkalomért fizettem a teljes láb+lábfej+ujjakra: 34 000 Ft; hónaljakra: 7000 Ft, teljes intimre: 12 000 Ft.

Láthatod, hogy csak 2000-rel fizettem többet, hozzá tervezett szolgáltatást kaptam és komolyan, intimnél még a fenékcsíkot is megcsinálják. :D :D

Minden tervezett területen le lettem szörtelenítve egy jó 5-8 évre, csak ajánlani tudom. :)


PS: sok helyen 18 alatt szülöi beleegyezö nyilatkozat is szükséges, ezt ne felejtsd el a telefonba megkérdezni. :)

2016. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolso: mennyire fájt? Errol nagyon vegyeseket olvastam...
2016. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az SHR egyáltalán nem fájt! Komolyan, csak meleg érzetet adott és mintha egy gumi hozzá-hozzá csapódott volna a börömhez. :D

Fájdalomnak nem is lehet nevezni, a szeméremdombon nagyon "meleg" érzetü volt, a többi területen abszolúte semmi extra. Mondom ezt úgy, hogy egy szemöldök vagy hascsík gyantánál is besírok. :D

2016. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!