Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni a Joy magazin...

Érdemes megvenni a Joy magazint a kuponok miatt?

Figyelt kérdés
Milyenek vannak benne? Vidéki plazákban is érvényesek?
2016. márc. 2. 20:18
 1/10 VirágésBence ***** válasza:
Nem üzletek, hanem márka kuponok vannak benne, szerintem megéri, és vidéki plázákban is elfogadják.
2016. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Azokkal együtt sem.
2016. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de milyen kupon vannak benne?
2016. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi első válaszoló! :) Nagy kérés lenne, hogy esetleg fotózd le nekem? Elég rossz, hogy le van fóliázva az újság és amúgy nem olvasok ilyen újságot, ezért a 700 forint érte nekem pénzkidobás lenne.
2016. márc. 3. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, az ilyen kuponok arra ösztönöznek hogy olyan termékeket vegyél amire semmi szükséged. A magazin meg wc papír helyett sem jó.
2016. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én direkt új ruhákat szeretnék venni tavaszra, amikhez sokszor jól jönnek a kuponok.. Szóval köszi, de pont eléggé tudatos vásárló vagyok..
2016. márc. 3. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, tudatos vásárló, aki a Joyból művelóődik...
2016. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem olvasok ilyeneket, azért is kérdéses számomra, hogy megvegyem-e csak a kuponok miatt. Ezen mit nem értesz? :D
2016. márc. 3. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:

jaj bmeg a sok okostojás:DDD

néha tényleg megéri megvenni a kuponok miatt, pl. sminktermékekre gyakran van 50% kedvezmény, azért egy 4000 ft-os spirálnál nem mindegy, hogy 2000-ért veszem-e meg vagy eredeti áron. és sok dolgot amúgyis vennék, mert elfogynak, akkor már célszerű a kuponos napokra időzíteni őket. az újságon meg röhögök egy jót, aztán kidobom. de te nyilván csak hvg-t meg élet és irodalmat olvasol okoska.. nem ettől lesz valaki tudatos vagy nem tudatos vásárló

2016. márc. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bár gondolom már abba is bele fogsz kötni hogy minket veszek 4000 forintos spirált. egyáltalán, rendes állampolgár nem használ ilyen konzumidióta dolgokat, mint smink, fuj.
2016. márc. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!