Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Született feleségekben ki a...

A Született feleségekben ki a legszebb nő szerintetek?

Figyelt kérdés

Gabrielle: [link]

[link]


Bree: [link]

[link]


Lynette: [link]

[link]


Susan: [link]

[link]


Edie: [link]

[link]



2016. márc. 2. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Drea de Matteo és Vanessa Williams
2016. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bree <3 Valami eszméletlen gyönyörű.

Persze a legtöbb ember szerint tuti Gabrielle, tipikus szépség... Susan-nek elég vadmacskás szeme van, ennyi. A két szőkeség nem opció nálam.

2016. márc. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mivel kb ezerszer láttam a sorozatot, nehezen tudok elvonatkozni a szimpátiám miatt.

nyilván Gabrielle a legcsinosabb, legszebb . főleg a férfiaknak:D

de személyszerint Breet tartom szépnek. főleg amikor üzletasszony lesz a későbbi évadokban. csinos ruhák, mindig tökéletes haj, kifinomult modor.(legtöbbször:D)

de igazából mindegyik színésznő nagyon csinos és szép.

egyedül azt tartom hibának, hogy kb mindegyik csont sovány. jó, Gabi meghízott amikor 5 évet ugrott a sorozat. de hamarosan újra a régi lett. szóval szerintem nagyon vékonyak.Susan,Lynette,Edie..kb csont és bőr.

és ezt nem azért írom mert én kövér lennék és irigykedek. átlagos testalkatú vagyok, ami nem olyan mint ők.


akiket nem soroltál fel, de szerintem szép nők, Kathrine barátnője, aki sztripíztáncos volt, Robin. meg Dre De Matteo .neki nem ugrik be a sorozatbeli neve. de szintén jól nézett ki+ a stílusa is nagyon vagány volt

2016. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bree
2016. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Számomra Gabrielle a legszebb, ő tényleg gyönyörű nő, olyan példakép volt mikor néztem a sorozatot, de Bree-t is kimondottan szép nőnek tartom, elegáns a megjelenése, mindig tökéletes a haja/sminkje. Igazából ahogy már előttem írták mind szépek a maguk módján, mindegyikőjükben van valami különleges.


20/L

2016. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eva Longoria, azaz Gabrielle
2016. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gabi és Edie :)
2016. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádom a sorozatot,Susan a kedvencem mint karakter és nagyon szépnek Tartom.Gabi viszont elképesztően szép.Ettől függetlenül Lynette,Edie és Bree is szépek de szerintem Gabi és Susan a legszebbek!:)
2016. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egyik se természetes szépség. Agyon vannak szabva, sminkelve, MŰ nők.
2016. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Női szemmel nekem Bree. Én odavagyok ezekért a porcelánbőrű, vörös hajú szépségekért, és a korához képest nagyon jól tartja magát (tuti botoxoltat, de nem olyan túlzás jellegű módon). Gabrielle nyilván szép, de nekem olyan 12 egy tucat szép latin nő, semmi különleges.


Susan sztem kedves, bár Teri Hatcher néha pl. vörös szőnyegen elég ijesztően néz ki, neki sajnos nagyon nem áll jól az idősödés (én még elcseszett botoxra is gyanakszom). Lynette is inkább az a kedves, érdekes arcú jelentség, mintsem amire azt tudnám mondani, hogy szép. Edie nekem nem tetszik, ezek a jellegtelen csücsörítős, hideg arcú, szőke szépségek engem sosem fogtak meg, olyan szinten sem, mint a Gabrielle-félék, hogy "szépnek szép, de belőlem nem vált ki semmit"... mert én őket szépnek sem tartom.

2016. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!