Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átvert a kozmetikusom, mit...

Átvert a kozmetikusom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Majd egy éve ajánlott egy kezelést a kozmetikusom es azt mondta,hogy 8 , legrosszabb esetben 10 alkalom kell az eredményhez. Holnap megyek a 10. alkalomra,ami ugye eleve a legrosszabb eset lenne, erre közli, hogy még 2-3 alkalom szükséges. Nem tudtam mit reagálni . Ha akkor 13 alkalmat mond, akkor hozzá sem kezdek az egészhez, mert annyi pénzt nem tudok es nem is akarok erre szánni. Most legszívesebben megmondanám neki, hogy több alkalmat nem fizetek,csinálja meg ingyen, amíg az ígért eredmény nem lesz, mert nem igy beszéltük meg. Ti mit csinálnátok?
2016. márc. 4. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Én közölném vele, hogy 10 alkalmat beszéltünk meg, így az utolsót úgy csinálja, hogy az legyen az utolsó.
2016. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
Mondd csak meg neki amit érzel, mert igazad van !!! Én is ki lennék akadva a helyedben !!
2016. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak szégyellem megmondani az igazat. Tudom,hogy igazam van, csak sajnos elég felénk vagyok, nem igazán szoktam ilyen helyzetbe keveredni. Ha 1-2 ezer lenne a kezelés,akkor nem is mondanék semmit, de 8 ezer, ami pedig mar nem kevés.
2016. márc. 4. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Bakker, komolyan kérdező, amikor ezt olvastam, azt hittem 10 helyett 30-nál vagy, azért írod ezt. 10 helyett 13? Ráadásul kozmetikánál? Na ne már. Ez totál emberfüggő, reklamálj a saját szervezetednél. Bár fogalmam sincs, hogy milyen kezelésről van szó, de gyanítom, hogy azért a "neked" is közöd van hozzá.
2016. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szőrtelenítésről van szo. Az a helyzet,h en max 80-at szántam rá,nem több,mint 100-at. Volt pár alkalom,mikor nem úgy működött a gép,mint addig, elképesztően égetett,ezt mondtam is neki. Végül elvitte megjavíttatni . 3 alkalom volt igy es láttam is akkor,hogy egy szál szőr se hullott ki. Na erről azóta nem beszél. Szerintem ezt a 3 alkalmat fogom megint kifizetni.
2016. márc. 4. 16:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és barátnőm is ugyanígy járt.
2016. márc. 4. 16:25
 7/7 anonim válasza:
100%

Ha rossz volt a gép, akkor nyugodtan reklamálj. Kár, hogy akkor nem jutott rögtön eszedbe, gondolom nem állt össze a kép. Pláne, hogy 3 ilyen kezelés is volt :S

Én sem szeretek reklamálni, de itt teljesen igazad van. Légy határozott, de ne agresszív. Én a helyedben megmondanám, ha nem akar belemenni abba, hogy a többit ingyen megcsinálja, hogy a meredékot semmiképp sem fogod nála kifizetni, ha nem csinálja meg ingyen, akkor megcsináltatod máshol, mert emiatt már nem bízol benne, mint szakemberben. Egyébként meg mással sem fogsz többet hozzá jönni ebben az esetben. Kb. ennyit tehetsz, tőle függ, hogy belemegy-e.

2016. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!