Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hajfestékeket valamilyen...

A hajfestékeket valamilyen fehér, kicsit folyékony állagú valamivel keverik össze. Annak mi a neve és hol tudnék ilyet beszerezni?

Figyelt kérdés
Elég valószínű, hogy ebből semmit nem értettetek, de sajnos nem tudtam most hirtelen ennél jobban megfogalmazni. Erre gondoltam: https://www.youtube.com/watch?v=OKNm50OSPrs 1:15-nél.

2016. márc. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
igazából előhívót kevernek hozzá(oxi), de a videóban szereplő flakonban szerintem balzsam van. az a márka amit a videóban mutattál samponokat, balzsamokat és hajformázó szereket árul.
2016. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A videóban hajbalzsamot használ.
2016. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajfestékekhez oxi van, ami a színelőhívó. De a videóban balzsamot kever a csaj fizikai hajszínezővel (Stargazer).
2016. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. akkor elég ha balzsammal keverem össze?
2016. márc. 13. 16:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Néztem még pár ilyen videót, ott is azt használnak.
2016. márc. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!