Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázás milyen időközönként...

6Berni27 kérdése:

Gyantázás milyen időközönként kell és mekkorára kell megnőni a szőrnek?

Figyelt kérdés
Kozmetikus által végeztetett gyantázást milyen időközönként kell és mekkorára kell megnőnie a szőrnek?
2016. márc. 12. 22:35
 1/6 anonim válasza:
Attól függ, melyik területet gyantáztatnád. A karon általában lassabban nő. Az, hogy mekkorának kell lennie, szintén változó ,mert nem mindegy, hogy papírral vagy kenőssel szedik le. Az én vendégeim 3-4 hetente jönnek
2016. márc. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3-4 Hetente sajnos újból kell gyantázni. Kb. 3-4 mm-es a szőr akkor már lehet újból szedni én egyből szedem magamról ahogyan kinő
2016. márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló!

Hónaljt szeretném gyantáztatni elsődlegesen meg esetleg a lábam.

2016. márc. 27. 09:53
 4/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2016. márc. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
25leszek. Eddig borotvát használtam, de váltani szeretnék.
2016. ápr. 3. 10:21
 6/6 anonim válasza:
A lábszáron nem baj ha egy kicsit rövidebb, kb. 0,5-1 cm, a hónaljnál kb 1 cm-t szoktam kérni, főleg borotválás után, mert én elasztikus gyantával szedem (kíméletes és nem fáj annyira), ehhez viszont kell ez aa hossz,hogy bele tudjon kapaszkodni a gyanta
2016. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!