Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon gyors körömnöves...

Nagyon nagyon gyors körömnövesztés?

Figyelt kérdés
Szép hosszúak a körmeim,nem rágom,mindig ki van festve,viszont az egyik körmöm teljesen letört. Ez csak azért nagy gond,mert szombatra nőnie kellene,mert egy nagyon fontos eseményre megyek és már 3 hete elterveztem,hogy milyenre festem ki. (Ez is csak velem fordulhat elő...:( )Műkörmöt nem akarok. Valami praktika?? Megy a zöld mindenkinek!

2016. márc. 13. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nincs az a csodaszer, ami egy hét alatt megnövesztené a körmödet. Nekem sokat használt a Revalid kapszula, de hetek alatt erősítette meg a körmeim, nem napok alatt. Szoktasd magad a műköröm gondolatához, ha ragaszkodsz az eredeti tervedhez.
2016. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Reszeld a többit is rövidebbre, úgy nem lesz annyira feltűnő. Sokkal gyorsabban nő, ha piszkálod a köröm alatt sokszor, mint amikor a piszkot szeded ki alóla. Bocsi,nem tudtam máshogy leírni :) Szóval masszírozd,amikor csak tudod, de csodát egy hét alatt így se nagyon várj...
2016. márc. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld..:) Ez is annyira jellemző,hogy már fél éve meg van ez a program és pont előtte egy héttel törik le az egyik... Annyira rám vall...:( :D
2016. márc. 14. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Ez ilyen sajnos. Nekem az esküvőm előtt két nappal tört le tövig :-D


Nem kell lepontozni gyakorisok, nem írtam hülyeséget, a masszírozással serkented a vérkeringést, ezért nő gyorsabban.

2016. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!