Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cukorpaszta felmelegítése/hasz...

Cukorpaszta felmelegítése/használata?

Figyelt kérdés

Alveola cukorpasztám van, de nagyon nehezen bírom felmelegíteni. Forró vízbe állítottam de semmit sem ért, hajszárítóval felmelegítettem a tetejét, így egy picit ki tudtam szedni, de minden egyes alkalommal melegítgetnem kell ha egy picit ki akarok venni belőle.

Másik bajom a használatával van. A technika jól megy, de egy pár húzás után ráragad a bőrömre a cucc, nem tudom feltépni, és úgy kell levakargatni utána. A körmömre is ráragad nagyon utálom ezt így. Ahol sikerül ott nagyon szép sima a lábam, de 1 órát szenvedtem vele mire az egyik lábam kis részét le tudtam szedni, mert mindig ráragadt a bőrömre stb. A kezemről például nem is szedett le szőrt, pedig elég sokat vacakoltam vele, nem értem miért. Növekedéssel ellentétes irányba viszem fel, és megegyezően tépem le, a technika megy, szóval nem tudom mi lehet a baj.



2016. márc. 14. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

nem elég simán meleg vízbe rakni, az tényleg semmit nem ér, nagyon forróba rakd

vagy használd a mikrót (nem tudom hivatalosan lehet-e, de én úgy csináltam és jó volt)

egy idő után azért ragad, mert a bőröd miatt felmelegszik

erre én azt találtam megoldásnak, hogy mikor már ilyen ragadós, rákentem a lábamra egy vékony csíkban és textilcsíkkal leszedtem (szóval úgy, mint a rendes gyantát szokták)

így már szépen leszedi

2016. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!