Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gellakkot mukormossel csinalta...

Gellakkot mukormossel csinaltassak vagy en csinaljam? Deagabb kormossel de egy hete csinaltam gellakot egy ujjmon holyagos lett le is tudtam huzni a lakkot rola.

Figyelt kérdés
Inkabb kormost valasszam?
2016. márc. 14. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolj még, türelmesen, precízen csináld, ne kapkodva.
2016. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj körmöshöz. Neki ez a szakmája, ért hozzá.
2016. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sally hansen gellakk van a kormomon egy hetes kb es egybe le lehet huzni meg feljon lb de crystal az alaplakk.ezert nem jo?vagy amugy se?
2016. márc. 15. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendes géllakk, vagy gél hatású körömlakk?

Írd le részletesen, pontosan, hogy mit, mivel, hogyan csináltál.

2016. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gél hatású körömlakkot kétlem, hogy egyben le lehetne húzni.


Probléma lehet, ha nem zsírtalanítottál és portalanítottál megfelelően. Akkor ugye nem a körmödhöz tapad az alsó réteg, és felválik.

Sajnos ha a széle megsérül, akkor is le lehet húzni egyben, vagy darabokban, ezért szokták mondani, hogy a szabad szélt jól le kell zárni.

Ha levegős, az megint baj, a festésnél törekedni kell rá, hogy ne legyen ilyen. Vastag réteg szokott levegős lenni, ezért a géllakkot vékony rétegben visszük fel.


Az, hogy más márkájú alaplakk van alatta, semmit nem jelent. A márkák persze mindenből a sajátjukat ajánlják, és egy szaküzletben úgyis azt fogják mondani neked, hogy csak a saját alaplakkjával lesz tökéletes, de nyugi, ez kamu.

Ha meg tudod csinálni magadnak szépen, akkor érdemes beruházni egy szettre, eszközökre, lámpára, bár ez talán már meg is van. Akkor csak gyakorolni kell.

Én szerettem körmöshöz járni, de egyrészt problémás mindig időpontot kérni, mert a legritkább esetben ér rá olyankor, amikor nekem is jó lenne. De a nagyobb baj, hogy ha nem akarod, hogy csúnya lenövésed legyen, meg hetekig nézd ugyanazt a színt, akkor egy vagyonba kerül állandóan körmöshöz járni.

2016. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!