Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire maradnak meg a...

Mennyire maradnak meg a strasszkövek a zseléskörömben?

Figyelt kérdés
A kormosom zseles kormot javasolt, megcsinalta es raktunk bele koveket. Kb meddig fogja birni? Koszonom elore a normalis valaszokat. :)

2016. márc. 19. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Függ a kövek minőségétől, attól, hogy mennyire piszkálod...
2016. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"A kormosom zseles kormot javasolt"... D: D: :D
2016. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ertem, koszi^^

2. Mi a problemad??

2016. márc. 20. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól megcsinálta, akkor addig, amíg nem mész töltésre. Nem igazán a piszkálástól függ, inkább a körmösön. Én is piszkáltam az enyémet, persze nem akartam mindenáron kikaparni, így végig bírta, ahogy a körmöm is.
2016. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) ♡
2016. márc. 20. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mindenkinek más a piszkálás :D néhány vendég profi szinten űzi a dolgot. Nekik szerintem csak akkor maradna meg a strassz, ha beleépíteném a zselébe a rétegek közé. De olyat nem csinálok. Volt, hogy porcelánnal tettem már fel, és büszkén mesélte, hogy foggal kellett lepattintania. Csak tudnám, hogy az ilyennek minek kell mindig kő...
2016. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!