Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok?

Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Néhány helyen lyukas a szemöldököm és a neten találtam a ricinusolajat. Nektek mi a tapasztalatotok erről? Szemöldök és szempillára használnám. Mennyi idő után lenne látható változás? És mennyibe kerül? Előre köszönöm

2016. márc. 20. 19:09
 1/5 moja2001 válasza:
Nem draga. En szempillara hasznalom kb 1 es fel hete es szerintem surubb lett mint volt.Egy probat biztos meger.
2016. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt ment a zold kez es ha festettek a szempillam/szemoldokom es rakenem nem jon le a festek vagy nem szinezi at???
2016. márc. 23. 12:43
 3/5 moja2001 válasza:
En ugy hasznalom szempillara h lefekves elott szoval nincs rajta semmi smink vagy ilyesmi.Vagy hogy ertetted hogy feste van?Ugy mint a hajat szoktak festeni?
2016. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen mint a szemoldokot is festik nekem a szempillam is be van. De sokan irtak hogy utana reggel homalyosan lattak ez igaz? Es a mennyi ido utan lesz lathato a valtozas inkabb szemoldok erdekelne
2016. márc. 24. 11:23
 5/5 moja2001 válasza:
Kb. 2 het mulva mar javulni fog bar ez egyenfuggo.Az pedig szerintem hulyeseg h homalyosan latsz tole ,mert nkm semmi bajom sincs tole sot nagyon is meg vagyok vele elegedve.
2016. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!