Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szajpadlas iv, fogszabalyzo?

Szajpadlas iv, fogszabalyzo?

Figyelt kérdés
Ma raktak fel a fogszabalyzom. Nem is lenne semmi gond,kiveve a szajpadlas ivet. Ez miatt nem tudok rendesen enni meg ilyenek es ma mar majdnem elsirtam magam. Mivel eszmeletlenul kenyelmetlen es nem birok tole normalisan beszelni. Ez normalis vagy el fog mulni?

2016. márc. 21. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Nyugodj meg el fog múlni. Nekem is ez volt és akárhogy nyugtatni szeretnélek, de az igazat megvallva ne is várj túl sok változást minimum 9-10 napig. Tudom ez soknak hangzik de csak akkor lesz már elviselhető. Az első pár nap tényleg nagyon borzasztó. Próbálj először puha dolgokat enni pl. joghurt. Nálam egy olyan 3-4 hónap volt mire teljesen megszoktam, nem is éreztem. A beszéd. Hát az igazat megvallva nem lesz tökéletes a beszéded amíg le nem veszik. Addig nem fogsz tudni úgy beszélni mint régen. Ez biztos, de azért nem lesz ilyen rossz a beszéded mint most. Ennél jobb lesz de nem olyan mint régen.
2016. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökön tették fel nekem is nagyon zavaró volt én se tudtam enni és rendesen nyelni miatta. De most már nem zavar . Gyorsan meglehet szokni. :)
2016. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem kicsit más típusú fogszabályzóm van, de nekem is van szájpadlás tágítóm. Nekem 4 napja tették fel, de már megszoktam. Eleinte zavart, és enni nem tudtam vele, csak leveseket és joghurtot, de most már szinte minden megy (mogyoró, meg ilyenek, és nagyon kemény ételek nem, de azok szerintem amúgy se fognak). Egyedül a beszéd megy nehézkesen, leginkább gy, ty, ny stb. betűk, és meglepetésemre az i betű is gondot okoz, de állítólag nem feltűnő a "beszédhibám", legalábbis néhányan nem is tudják, hogy van fogszabályzóm, pedig napi szinten beszélek velük.
2016. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!