Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Yves Rocher törzsvásárlói...

Yves Rocher törzsvásárlói kártyát megéri igényelni? Milyen előnyei vannak?

Figyelt kérdés

Első vásárlásnál valóban ajándék jár, vagy csak egy bizonyos összeg felett?

Illetve Budapesten melyik a legjobb üzlet kiszolgálás és választék szempontjából?


2016. márc. 25. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Első vásárlásnál én kaptam egy szempillaspirált ajándékba. Azóta semmit, pedig már több mint egy éve megvan a kártyám :D
2016. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt váltottam ki, nem kaptam akkor ajándékot, csak egy kuponfüzetet. Utána úgy egy éven keresztül minden hónapban kiküldték az aktuális kuponos képeslapot postán (ezen volt egy kisebb értékű ajándék, ami X forintos vásárlás után járt; egy nagyobb ajándék, amit Y forintos vásárlás mellé némi extra ráfizetéssel kaphattál meg; plusz többé-kevésbé szabadon felhasználható kuponok), ez volt a beetetési időszak. Most már csak a születésnapi képeslapokat kapom, pedig ezer éve nem is jártam náluk :) Ezen vásárlás nélkül megkapható ajándék van, plusz két(?) kupon.
2016. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!