Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajbeültetést nőknél is...

Hajbeültetést nőknél is szoktak alkalmazni?

Figyelt kérdés
Nem kopaszodom szerencsére, viszont mindig nagyon kevés és vékony szálú hajam volt mindig, és nagyon szeretném, hogy dúsabb legyen. Ebben az esetben használ a hajbeültetés? Ha igen, kb mennyibe kerülne?
2016. márc. 31. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.Én úgy tudom hogy hajszálanként 135Ft
2016. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem már volt kettő. Mindkettő 1-1 millió forint. Ha látványos eredményt szeretnél, akkor az ennyibe kerül sajnos.


De ne felejtsd, a saját hajadat ültetik át máshova. Ez az én esetemben tiszta ügy, hiszen oldalt és hátul még mindig dús hajam van, csak felül ritkult meg, viszont ha neked mindenhol egyformán kevés és vékony, úgy max azzal lehet játszani, hogy oda rakják ahol látszik a töve. Érdemes elmenni egy konzultációra, privátban szívesen megmondom neked ki a legjobb orvos Magyarországon.

2016. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ennyi pénzem nincs, max pár százezer forintot tudnék összespórolni rá. :( Egyébként nekem mindenhol elég ritka (bár a fejbőröm azért nem látszik), szóval ezek szerint amúgy is nehezen megoldható lenne. Köszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!