Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor tűnik már el a narancsbőr?

Mikor tűnik már el a narancsbőr?

Figyelt kérdés
Heti 3-szer járok edzeni, egészségesen táplálkozom már kb egy fél éve, és meg is látszik. Elég vékony és izmos vagyok már, és a narancsbőr mégse akar eltűnni. Annyira bosszantó! Lehet hogy valaki soha nem tud megszabadulni tőle?
2016. ápr. 2. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Iszol elég folyadékot? Eszel tartósítószereket,ízfokozókat, fehér lisztet, cukrot,margarint, étolajat, felvágottak, virslit,üdítőt, csokit, kávét stb? Szedsz fogamzásgátlót? Izmosodsz vagy csak edzel?

Ezektől mind lehet narancsbőr.

2016. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem eleget iszok, minimum 2 l naponta, plusz igyekszem nem sok gyorsételt és édességet enni, de főtt ételnek azt eszek, ami van itthon. Szóval időnként eszek tésztát, főzeléket, iszok kávét stb. Edzésen felváltva szoktam erősíteni, és kardiózni. És már láthatóan feszesebb és izmosabb azóta a lábam és a fenekem is.
2016. ápr. 4. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig ezektől van. Sőt van akinek a tejtermékek sem segítenek. Nekem is volt. Betartottam amiket fentebb írtam , és szépen le uis ment pár hónap alatt. Viszont abban a pillanatban visszajön, amint kicsit lazítok a gyeplőn. Nem lehet ezeket a dolgokat teljesen kiiktatni az életemből, de nagyon minimalizálni kell. Fehérkenyér helyett teljes kiőrlésű dolgok, durumtészta, olívaolaj, semmi cukor vagy édesítőszer, semmi csoki. Utóbbi nekem is azonnal a seggemre rakódik narancsbőr formájában :) A felvágottak, virslit is ki kell hagyni, a gyorséttermet meg nagy ívben el kell kerülni.

A szauna is segíthet, vagy a hideg meleg váltott zuhany.

Sajnos szigorúnak kell magadhoz lenni, különben nem megy. Én mondjuk csak a rövidnadrágot időben tartom be maradéktalanul fentieket, télen kicsit azért lazítok, de vissza jön arra az időre a narancsbőr.

Van akinek a fogamzásgátlótól is makacs zsírlerakódása van csípőtájon.

2016. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A durumtészta miért is jobb, az olívaolaj miben különbözik a napraforgótól kémiai összetételüket tekintve ezek az anyagok hasonlóak. Cukor semmi, de gyümölcsöt sem eszel ugye-mivel a fruktóz nevű ketohexóz ugyan úyg hízlal?
2016. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fogok ide litániát írni a finomított szénhidrátokról, finomított olajokról, szénhidrát felszívódási sebességről, vércukorszintről, stb. Azt hittem egyértelmű, hogy a fehércukorra és a fehérlisztre gondoltam. Extra szűz hidegen sajtolt napraforgó olajat se láttam még, biztos van, de szintén nem arról beszéltem.
2016. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Amúgy izmot kell kialakítani. Pontosan hol vagy narabcsbőrös? Biztos igazán átmozgatod minden részedet? Szerintem előszőr erről kéne meggyőzödni. A cukor hipotézisben lehet valami a női szervezet hormon háztartásának zavarát okozhatja ha tök mindegy milyen cukrot kémimai értelemben (nem negyek bele a szerkezeti képletekbe biztos van olyan, hogy "finomított" csak részemről nincs külöbség) szóval okozhat ösztrogén dominanciát pl. enyhe ödémásodás és egyenetken bőrfelszín alatti zsírlerakódás formájában észlelhetjük. Ha fogamzásgátlót szedsz igen dupla probléma. A sok húst meg zöldséget eszel biztos tök jó edzd az izmaidat. A minimális narancsbőr meg nem szégyen legalább nem keltesz maszkulin benyomást.

A kőolajt is finomítjuk mégsem lesz finom :D

2016. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Nagy súlyokkal kell edzeni, keményen izmot építeni, mellette diétázni (nem fogyókúrázni). Csak meg kell nézni a fitnesz modellek testét, sima, fényes, egészséges bőrük van, és ők így élnek.

Nem vagyok vegyész, kémiailag nem modelleztem le a különböző szénhidrátokat:) Élettanilag van különbség köztük, azt magamon is

érzem. A kőolajat még nem kóstoltam, nem tudom mennyire sikerült finomítani :-D

2016. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!