Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyakláncból csináltathatok...

Nyakláncból csináltathatok gyűrűt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy arany láncom, 40 cm és viszonylag vastag (tehát nem ilyen nagyon vékony sodrású). Nagymamámtól kaptam medállal és fülbevalóval. Utóbbiak nagyon szépek, viszont a lánc amellett, hogy nekem kicsit rövid, a vastagsága miatt és azért mert régi, megtörik egy kicsit egy-egy ponton. Nem szép folytonos. Remélem értitek.


Mivel örökség, és nagyon fontos számomra, ezért arra gondoltam, hogy gyűrűt csináltatok belőle. Szerintem elég hosszú lehet? Tudnak csak ebből egy vékony gyűrűt csinálni? Van ebben valakinek tapasztalata?


2016. ápr. 4. 12:58
 1/2 A kérdező kommentje:
*Szerintetek
2016. ápr. 4. 13:00
 2/2 anonim válasza:
Már nyilván későn írok, de természetesen tudnak, csak a grammját mérik a hozott aranynak, és azt újra kiöntik...nagyon jó ötlet így továbbéltetni z emléket, egy szép gyűrű formájában :)
2016. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!