Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezd nőni a cicim, tudtok...

Kezd nőni a cicim, tudtok tanácsokat adni mivel jár, milyen?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok. Már december január környékén észrevettem hogy kis csomó szerűség lett a cicimnél de most már elkezdett nőni is, érzem meg látszik eléggé, viszonylag gyors, lehet hogy mindjárt már melltartó kell mert a sima toppokat kicsit szűknek érzem. Az osztályban eddig csak nekem nő, kicsit rosszul érzem magam emiatt. :( Tudtok tanácsot adni mivel jár ez meddig növekszik és milyen nagyra, meg mesélhettek hogy nektek milyen volt és mekkora lett :))
2016. ápr. 8. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem régen nagyobb volt. 17/F
2016. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem kell rosszu érezned magad emiatt. Nyugodtan hordhatsz toppokat vagy sima, merevítő nélküli háromszög alakú melltartókat, ezek kényelmesebbek, mint a melltartó. De ha elég nagyra nő, melltartót is nyugodtan viselhetsz.

Nekem sosem volt nagy, 15 éves korom körül kezdett el nőni, és most sem hatalmasak (24 vagyok). Abszolút nem ciki, nyugodtan próbálj fel több fazont és formát, és amit kényelmesnek érzel, az viseld :)

2016. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm majd megpróbálok párat. Azért rossz kicsit mert többieknek egyáltalán semmi nincs még én meg érzem hogy folyamatosan nő, igaz nem sokat de mégis érezhető :( és félek h csúfolni fognak esetleg
2016. ápr. 9. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!