Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nos csajook ki mit vásárolt a...

Nos csajook ki mit vásárolt a Glamour napok alkalmával? Melyik kupon volt a leghasznosabb számotokra?

Figyelt kérdés
:)

2016. ápr. 9. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

A Rossmannban vettem egy pár dolgot, sminkeket magamnak; és parfümöt a páromnak.

Ruhaüzletek közül a H&M-ben és a C&A-ban kuponoztam még.

Végül a TESCO +100 clubpont kupont váltottam be.

Megérte!


Te miket vettél?

2016. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Dm-ben váltottam be a Police parfüm kupont,valamint egy L'oreal alapozót vettem.A H&Mben vettem egy cipőt egy nadrágot valamint pár felsőt.A New Yorkerben vettem egy kardigánt és egy pólót,valamint a C&Aban vettem nyakláncot és pár felsőt. :)
2016. ápr. 9. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
semmit, józan ésszel végiggondolhatod (ja bocs, nem tudod), hogy egyáltalán nem éri meg...
2016. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Olyan sminkcuccokat, amikre szükségem volt, vagy amit korábban ki akartam próbálni, de nem akartam kiadni érte annyit. Vettem egy szemöldökformázót, egy szempillaspirált anyukámnak meg egy pirosítót a DM-ben. A MANGOban meg azt a táskát, amit három hete kinéztem. Mondjuk eredeti áron sem volt drága, de így még jobb volt.

Mást nem vettem, mert nem szeretek csak azért megvenni valamit, mert akciós. Sok esetben egy szezonvégi akció jobban megéri, úgyhogy tényleg csak azt vettem meg, ami kellett.

2016. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

C&A-ban egy farmer + 3 db felső

Müllerben sminkecset, hajlakk, alapozó, illatosító

Auchanban egy L'oréal krém

Ezeket szereztem be, mind egyformán hasznos volt :)

2016. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Semmit, így én jártam a legjobban.
2016. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!