Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek képzelsz el a...

Milyennek képzelsz el a szemeim alapján?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a szem a lélek tükre, ezért kíváncsi vagyok, hogy az én szemeimről mi tükröződik?

3 dolgot írjatok le kérlek:

- szerintetek szép szemek?

- milyen lehetek (belső tul.)

- milyen lehetek (külső tul.)


2010. ápr. 6. 02:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

És itt a kép:


[link]

2010. ápr. 6. 02:46
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félénk/visszahúzódó vagy.
2010. ápr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Sztem Te egy korrekt és őszinte ember vagy:)Nem tudom miért,de nem tudnám elképzelni,hogy ezekkel a szemeiddel valaki másnak a szemeibe belehazudj.Mellette meg nem aza tipikus nagyszájú lány,hanem az a jókislányos,de szeszélyes:)
2010. ápr. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Külsőleg meg amugy sztem nem az a nagyon vékony,fehér bőrű,átlagos lány lehetsz:)Bár ez sztem nem tartozik ahoz ,hogy a szem a lélek tükre:)Ugyanis az a belsőre értendő:)Jah és amugy igen,bár nekem ugy tűnik rövidke a szempillád.De oylan titokzatos ahogy nézel vele:P
2010. ápr. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah és sztem nem lehet túl sötét színű a hajad:PMindig elfelejtek valamit:$:D
2010. ápr. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
40%
ronda vagy... és hülye mint egy segg
2010. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Móninak hívnak?
2010. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sztem úgy mint a barátok közt vanda :D
2010. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Egy pillantásból is sok kiderülhet ez igaz. Szerinte szőke a hajad am:) Amúgy nagy szép szemed van:) Szerintem kedves, aki ha akar tud beszélni, de nincs mindig a középpontban, visszahúzódó. De ezek akkor derülnek ki, ha találkozol egy emberrel, ő nem szólal meg, csak a szeme beszél helyette. Sok minden kiderülhet így:)
2010. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt mondja hogy.. külsőleg nem vagy vékony, inkább pufibb testalkat,az arcod kicsit kerek, az orrod széles, de nem nagy, alacsony vagy, a hajad világos színű, a szemöldöködnek nincs meghatározott vonala, nekem kicsit kifejezéstelen a nézésed, valamiért úgy gondolom hogy nincs mély hangod, sokat merengsz , sokat rágódsz dolgokon. Szeretsz egyedül is lenni talán, most épp ennyi jutott eszembe :)
2010. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!