Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak intim szőrtelenítésé...

PcNecron kérdése:

A férfiak intim szőrtelenítésére milyen hatásos módszereket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Én borotválom, de ez nem valami hatásos, nem a legjobb. Igazából gyantázásra gondoltam, de nem tudom, hogy mennyire kockázatos... Tanácsokat várom, köszönöm. :)

2016. ápr. 10. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A borotválás a legrosszabb. Én évekig borotváltam, majd pár évig epiláltam, aztán megint pár évig kozmetikussal gyantáztattam. :) A gyantázás volt ezek közül a legjobb. :) Mostanában pedig IPL-el szőrtelenítem. :)


Semmi kockázat nincs a gyantázásban, nem tudom mire gondolsz. A fütyköst nem fogja a helyéről leszakítani a gyanta, ha ettől félsz. :) Nekem sem szakadt le, pedig kb 50x le lett gyantázva. :)

2016. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az IPL elég drága kezelés nem?
2016. ápr. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 2 éve gyantáztatom odalent és nekem csak 1,5 hét után kezd látszani a szőr

Szerintem próbáld ki a gyantázást elején fájni fog, de utána megszokod

2016. ápr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az IPL professzionális kozmetikai géppel nagyon drága, de otthoni saját géppel csinálva sokkal olcsóbb. :)


[link]

2016. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!