Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! Van aki csak borotváva...

Lanyok! Van aki csak borotvával szőrteleníti a lábát? Mi a véleményetek róla? Mennyi ideje már? (olyanok vélemenyét inkább akik már hosszabb ideje CSAK Borotvát használnak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 17 éve borotvát használok. Semmi gond vele. Gyors és egyszerű.
2016. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 10 éve csak borotvát használok, és eddig semmi káros hatást nem érzékeltem. Nem lett több, vagy erősebb a szőr, nem is nő gyorsabban, ha ilyesmikre gondoltál. Általában 3 naponta futok át a lábaimon a borotvával, és így mindig szép és sima a bőröm.
2016. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam.....koszi a valaszokat. Esetleg van valaki akinél volt káros hatása a borotválásnak?
2016. ápr. 11. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem hosszú ideje szőrtelenítek még de amióta pontosan 3éve azóta csak borotvával.Én nagyon szeretem gyors egyszerű fájdalom mentes.Azt nem szeretem benne,hogy a lábszáramon utána mindig piros pöttyök jönnek ki,de ha jó vastagon bekenem utána krémmel akkor 1-2 óra múlva el is tűnik. :)
2016. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is kb. 10 éve borotválom mindenem. Erős sötét szőrzetem volt/van/lesz, de ennek semmi köze a borotvához, sokkal inkább a genetikához.

Előnye, hogy

-sima és pöttymentes lesz az eredmény a lábaimon, karomon, hónaljamon

-magamnak meg tudom ottgon csinálni

-nem kell hetekig szőrösen mászkálni hogy mehess gyantaztatni


Negatívum hogy

-a bikinivonalam kipattog, de ezt gyulladáscsökkentő krémmel lehet kezelni. --Naponta kell ismételni a látható felületeken

2016. ápr. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Én mindig is borotváltam, ez a leggyorsabb és legegyszerűbb megoldás nekem. Zuhanyzás közben pikk-pakk kész van.
2016. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam borotvát, epilátort, gyantát is. Hosszú távon a borotva mellett tettem le a voksom, mert annyira sűrűn és gyorsan nő a szőr a lábamon, hogy nem éri meg azért a plusz 1-2 nap simaságért az a pluszenergia vagy pénz, amit a gyantázásba és az epilálásba fektetek. Veszek egy csomag eldobható borotvát fillérekért, ami egy évig kitart nálam, mert van, amikor nem azonnal szedem le a szőrt, sampont-tusfürdőt-hajkondicinálót használok borotvahabnak felhabosítva, és viszonylag gyorsan megvagyok vele. Az tény, hogy mivel elvágja a szőrt és nem tövestül tépi ki, erősebbnek tűnik, amikor kiserken, de kb. ennyi hatása van. Meg hogy néha megvágja magát az ember - de elég ritkán sikerült ezt összehoznom, pedig nem vagyok egy nagyon ügyes ember.
2016. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is csak borotválom.Nagyon erős a szőrzetem,a gyantához hogy jól levigye meg kell növesztenem rendesen. Inkább minden nap,vagy másnap leborotválom.
2016. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy 8 éve csak borotválok. Nyilván nem válaszoltat semmin, ahogy a haj és köröm vágás sem.
2016. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. 15 éve csak borotvát használok mindenhol. Ez a leggyorsabb, legkényelmesebb verzió. 2 mellékhatás van, egyrészt nekem is a bikinivonalam kipattogzik tőle, erre én is gyulladáscsökkentőt használok. Másrészt a lábamon már olyan gyorsan nő a szőr, hogy max 2 naponta le kell szednem, ha teljesen sima lábakat szeretnék.
2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!