Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szexibb: 85C melűl...

Melyik szexibb: 85C melűl husis lány vagy 75A mellű vékony lány?

Figyelt kérdés

Az fontos információ hogy mindegyek 175 cm körül van magasságot tekintve.

A husisnak van feleslege kb 5 kg-nyi.(csellóalakú

A vékonynak pedig homokóra alakja van de szinte semmi melle.

Véleményetekre vagyok kiváncsi :D


(két lányismerősöm, nem én)



2016. ápr. 15. 16:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%
Csakis a nagymellű! Bár még jobb lenne, ha nem C-s, hanem legalább D-s melle lenne. Na de az A meg B kosaras lányok egyáltalán nem jönnek be. És igen, a homokóra alak egyik feltétele a nagy mell.
2016. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

85C az nem husis, hanem kövér nő kis mellekkel.

Csak sokan elfelejtik azt, hogy a nagy mell duci lánynak olyan, mint vékony fiúnak a kockahas.


Életkort nem írtál, de egy 75A-ból még lehet 75C is, a 85C-ből viszont elég nehezen (általában sose) lesz se 75C, de 85D.

2016. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Darwel ***** válasza:
A husis... Bár a 85C ahhoz kicsinyek tűnik :) Mondjuk 110 D vagy E már jobban illene hozzá :)
2016. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A nagymellű. Mondjuk a 85C közel sem olyan nagy, mint amit én igazán szeretek, de ha csak ez a két választás akad, akkor egyértelműen a 85C-s. Egy kismellű csaj, még ha a világon a legszebb arca lenne, akkor se jönne be.
2016. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

13: ne már, 110-es háta kb 150 kilós nőknek van...

110E kb ilyesmi:

[link]

A kérdésben szereplő lány meg kb ilyen lehet, talán kicsit vékonyabb derékkal (és szinte biztosan rossz méretű melltartót hord):

[link]

2016. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Számomra egy lány nem csak mellből vagy fenékből áll. Sokkal fontosabb nálam az egész alak (az arcot most figyelmen kívül hagynám, mivel csak alakról van szó)

Szinte teljesen mindegy, hogy mekkora melle van, inkább az a kikötésem, hogy ne legyen túl nagy. A kis mell engem nem zavar, ha meg formás is, akkor pedig tökéletes. Egyébként sem vagyok annyira mellcentrikus.

Összességében nézve nekem a vékony testalkat tetszik, kicsi/ (max) közepes mellmérettel és kis, de formás fenékkel, vékony lábakkal, stb...

A 175 cm szerintem teljesen jó.


Persze az, hogy kinek mi tetszik az egyénenként változó. Valaki odáig van az óriás mellekért, de engem taszít :/ Nem vagyunk egyformák. De lényegében ezért is van az, hogy mindenki megtalálja (jobb esetben) a tökéletes lányt vagy fiút magának :)

Szóval SZERINTEM a kisebb mellű és vékonyabb lány szebb, nekem mindenképp jobban tetszik, mivel nálam inkább az alakon van a hangsúly, nem pedig a melleket.


Egyébként is a méreteken nem tudok kiigazodni, bár sosem érdekel. Max szemmértékkel mértem/néztem :D

2016. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
jesszus, mi ez a dagadék imádat a gyiken? :D
2016. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Amit linkeltél képet a 85C ről az helytálló:D


A vicc az h a 85C tényleg formás, szóval nincs irrálisan kics melle.

2016. ápr. 17. 17:29
 19/23 anonim ***** válasza:
A 85C-s. A másikra csak a pedok izgulnak rá.
2016. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Scav ***** válasza:
#19 és édesapád.
2016. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!