Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől volt olyan szép Jennifer...

Mitől volt olyan szép Jennifer Aniston?

Figyelt kérdés
Olyan érdekes, mert vastak álla és álkapsa van...egészen férfias, nagy az orra, és mégis olyan nőies és vonzó...

2016. ápr. 23. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Ugye ez a "vastak" és "álkapsa" csak elírás, véletlen? Mondd, hogy nem direkt írtad így...


Szerintem amúgy nem szép, nőies és nagyon bájos az arca, de összességében nem szép. De ízlésről nem érdemes vitatkozni. :)

2016. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig azon tünődtem, hogy ránézésre külsőleg tényleg semmi extra nem lenne, de mégis van benne valami plusz, a nézése, a kisugárzása.... Jó rá nézni.
2016. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen elírtam...be van lassulva a telefonom és ezért :)


Nem ìzlésről vitáznék. Csak érdekességképpen hoztam fel.

Szeretném megérteni honnan ez a kisugárzás :)

2016. ápr. 23. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt figyeltem meg hogy a majom évében született nők nagy többsége szexi, gyönyörű és sikeres szokott lenni. Tudom hogy ez nem az ezotéria rovat, de ez van. Illetve úgy fogalmaznám hogy erős szokott lenni a szexuális kisugárzásuk. Ne tekintsd valami tudományos magyarázatnak, de azért nézd meg például a szintén majom évében született Kylie Minogue-t is:

[link]

Az erotikus kisugárzása neki is megvan.

2016. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm a bókót, én is majom vagyok és nő :)) :D
2016. ápr. 23. 17:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Bókot *
2016. ápr. 23. 17:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem ez a kép csak max a bugyiban van dolog miatt sexy...
2016. ápr. 23. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Kylie-t férfi társaimmal ruhában is szívesen szoktuk bámulni. Persze Anistont is. Ha nagyon vonzó nőt láttam például interneten vagy akár az életben és utána jártam a születési dátumának, sosem tévedtem és többségük mindig majom évében született. A szexet is jobban szereti a majom évében született férfi és nő egyaránt. Amúgy én is majom évében születtem és életem során a nők szeme mindig kiugrott miattam.
2016. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Batár nagy orra volt,plasztikai műtéttel lett olyan,amilyen. Ezért természetes szépségnek nem mondanám.

A haja az egyetlen,ami gyönyörű rajta,semmi más.

2016. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Karakteres az arca. Nagyon szép volt fénykorában, de most se rossz, egyáltalán nem öregszik rosszul. :)
2017. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!