Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nálatok mennyibe kerül egy...

Nálatok mennyibe kerül egy arctisztítás? Szerintetek is túl drága?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az érdekelne, hogy ti mennyit fizettek egy arctisztításért kozmetikusnál? Én nemrég váltottam kozmetikust, és itt 9500Ft az arctisztítás(kb. másfél óra), mikor barátnőmnek mondtam ő nagyon sokallotta, szerintetek is túl drága? Egyébként meg vagyok vele elégedve, nagyon jól dolgozik.
2016. ápr. 28. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
4000 másfél óráért. Én még ezt is sokallom.
2016. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is soknak tartom. De nagyban függ, hogy egy márkaszalon-e vagy nem. Milyen márka. Milyen gépeket használ, használ-e gépeket.

Az arctisztítás is lehet különböző, nem csak egyfajta van.

Ha te elégedett vagy vele és nem is megterhelő anyagilag, akkor járj továbbra is hozzá.

2016. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan arctisztításon? Melyik része az amit otthon nem tudnál megcsinálni?
2016. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4500- at fizettem, kb 45 perc volt. Gőzölés,mitesszer nyomkodás, hidratálás. Ennyi.. Ezért sokallom ezt az összeget,és sima mezei kozmi,nem Ilcsi meg hasonló.
2016. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 4000 Forint és 2 órát vesz általában igénybe:)
2016. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!