Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikusok, hozzáértők,...

Kozmetikusok, hozzáértők, tudnátok karszőrtelenítési tanácsot adni? (Lent)

Figyelt kérdés

A karomon rettentő sötét, hosszú, sűrű szőröm volt mindig is. Ma hirtelen felindulásból leepiláltam. Azaz csak félig, mert annyira kínzott a fájdalom (nem értem miért, a lábamat epilálom, hónaljamat gyantázom, és az nem is fáj annyira) hogy csak úgy nagyjából szedtem le, de még mindig jobb mint volt.

Tudom, ez hülyeség volt, de már nem tudom visszacsinálni. Valaki, akinek van tapasztalata ez ügyben, illetve ért a dologhoz, tudna tippet adni, hogy ezek után mit kéne tennem? Gyantáztassam inkább? (Bár az nem valami gazdaságos ha minden hónapba kell.) És ha egyszer kétszer le lenne gyantázva és utána epilálnám? Hátha akkor már nem fájna annyira.

Illetve melyiket milyen rendszerességgel kell? Az értelmes, jóindulatú válaszokat előre is köszönöm! 14/l



2016. ápr. 28. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl alapból nem bírom az epilálást és gyantázok inkább. Egyszer én is megpróbáltam epilátorral nekimenni és abbahagytam kb fél perc után:D Mit mondhatnék, nem vagyok kitartó. Szerintem gyantával próbáld, az nem olyan kritikus:)
2016. ápr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1000-1500 Ft a kar gyantázás Kozányi Kata mesterkozmetikusnál. Nagyon jó technikával szed, alig fáj. Keresd nyugodtan, nekem bevált.
2016. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 30. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!