Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyut,...

Hogyan győzzem meg anyut, hogy lehessen köldökpiercingem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon engedi meg az ilyen dolgokat,de nagyon szeretnék.Milyen érveket használjak?
2010. ápr. 7. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

nézz utána, hogy milyen bajod lehet tőle és ha ezzel tisztában vagy magadtól is tudni fogod, hogy hogyan érvelj, mert nekem fogalmam sincs

ha már piercinget csináltatsz, ne a köldöködbe, mert ott úgysem látszik (kivéve strandon), mert a haspólók már kimentek a divatból

2010. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de én 17 voltam, amikor elmentem megcsináltattam és akkor mutattam csak meg anyumnak:) így nem nagyon tudott mit tenni:D
2010. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 hónap és 16.
2010. ápr. 8. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:

én is:)) 5- én

amúgy első vok

hát ha nagyon akarsz csináltasd meg és csak utána mutasd meg

2010. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

csak az a szar,h anyum képes rá és kiveteti velem...:/ a fülem is átlett lyukasztva és kivetette...igaz azt a bnőm csinálta...:D dehát akkoris...

meg tengap felhoztam neki a témát és egyből leordította a fejem,hogy nekem teljesen elment az eszem,és miért nem csináltatok egyből a számba az orromba vagy a homlokomra...néha nagyon kitud borítani...:S

2010. ápr. 8. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen ... :(
2010. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

sztem csináltasd meg, ameddig le nem buksz ne mutogasd nagyon otthon, aztán meg van oldva:)

2010. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
á.inkább megvárom a 18.szülinapom.xD nem szeretek veszekedni anyuval.ha meg betöltöttem már teljesen mind1,h haragszik-e érte vagy nem...:/
2010. ápr. 9. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!