Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek heti 2x10 perc...

Szerintetek heti 2x10 perc szolárium már egészségtelennek mondható?

Figyelt kérdés
Használok szolikrémet gondoltam ide írom hátha enyhítő körülménynek számít:D

2016. máj. 2. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egészségtelen, a szolikrém pedig többet árt, mint használ, mivel nem UV elleni védőanyagot tartalmaz, hanem elősegíti a barnulást. Szerintem muszáj választani, vagy barna vagy és vállalod a kockázatokat, vagy nem mész szoliba. Manapság már tényleg olyan erős napsugárzás van nyáron, hogy az is kicsinálja a bőrt, nem kell ezt még fokozni. Ha nagyon muszáj neked a szoli, akkor érdemes évente teljes anyajegy-szűrést csináltatni, olyat amikor le is fotózzák az anyajegyeket, így látszik ha változnak. Nem olcsó, de máshogy nem tudsz védekezni, ráadásul a bőrrák a fiatal korosztályt veszélyezteti leginkább.
2016. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva hogy rokonom összesen életében kétszer volt szoliban és attól lett bőrrákja... hát a heti kettő nagyon sok. Én nem is értem minek? A saját bőrszíne mindenkinek sokkal jobban áll, mint a szoli által adott fura sárgásbarna. Főleg ha ilyen sokat jársz akkor kiszárad a bőröd, nem tud regenerálódni sem, és ezáltal pár hónap-év alatt ráncos és pöttyös lesz majd. Aki szép bőrt akar az nemhogy szoliba jár, de a napon is fényvédőt használ, mert az is árt.
2016. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!