Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek olyan házi praktikát,...

Ismertek olyan házi praktikát, amivel a fehér bőr sportcipőm varrását, újra fehérré varázsolhatom anélkül, hogy szét kelljen sikálnom a bőrt?

Figyelt kérdés
Van erre valami jó módszer, vagy felejtsem el? Mosógép kizárt... Kézzel szoktam mosni. Nem az olcsóbb kategóriába tartozik a cipő.

2016. máj. 2. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szappan és körömkefe vagy már nem használt fogkefe
2016. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a szappant javaslom!
2016. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy fogkefe/vanish szappan, de az nem szedi szét a fehér bőrt?
2016. máj. 2. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Hipo

Szodabikarbona

Vagy aztasd ki es be a mosogepbe vele

2016. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szappan hogy szedné már szét a bőrt?

A fogkefe azért jó, mert pici és azzal tudod a varrás sikálni, nem kell ez egész cipőt sikálnod.

2016. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eleve a víz sem tesz túl jót a bőrnek, de ugye ez elkerülhetetlen, szóval, ha a víz sem jó, gondolom a szappan pláne nem túl nyerő. Nagyon kényes cipőről van szó. Ugyan ez, ami képen van, csak a képen látható új. Az enyém 3 hónapos. Ezen jobban látszik minden.


[link]

2016. máj. 3. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát!Ez inkább vitrinbe való nem a poros utcára!

De ha már így alakult kevés víz,szappanhab,de tényleg csak a varrásnál aztán csak nedves ruhával leitatni a habot.

Amúgy passz!

2016. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van egy fekete, teljesen alap utcai nike, amit mindennaposan hordok. Ezt csak hetente egyszer, ha felveszem, nagyon vigyázok rá, de csak elkapott benne az eső...

Rendben, kipróbálom óvatosan. Köszönöm!

2016. máj. 4. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!