Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha más formájúra akarom...

Ha más formájúra akarom kiszedetni a szemöldököm mi a teendő utána?

Figyelt kérdés

Most természetes "félkör" alakú, nincs benne semmi iv, szeretnem kiszedetni valamilyen formára ami jobban kiemeli az arcom, viszont ha ott pont nincs szemoldokom ahogy az uj forma menne azt majd mindig festetni kell vagy kihuzni szemceruzaval/festekkel?

Valaki?

Elore is koszonom. holnap megyek kozmetikushoz bar nem ez ugy kapcsan, de ha tobbet tudok meg lehet mar holnap "atalkitom".

koszonom a valaszokat:)



2016. máj. 6. 21:42
 1/3 anonim válasza:
100%

O en allandoan szenvedek a szemoldokommel. Nagyon szep volt csak tul szedtem magamnak es most novesztem visszafele olyan szep ivesre.

Az mar mas ha neked alapbol olyan felkor alaku. De hagynod kene jol kibozontosodni neked is es nem szedni sehol sem es akkor at lehetne alakitani. Ez csak igy mukodik. Ricinus olajos pakolas segit kinoveszteni :) gyorsabb. Mert magatol a kozmetikus se fog tudni odavarazsolni szemoldokszalakat ahol nincs.

2016. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha viszont vastag es szedetlen szemoldokod van, akkor megoldhato hogy vekonyabbra es mas alakura formaljak. A kozmetikusod tudni fogja
2016. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De tobbeknel is lattam, hogy ugyanilyen termeszetes szemoldoke volt aztan mikor ujra lattam 1 het mulva mar egeszen mas formaju lett.
2016. máj. 6. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!