Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Száj feletti/orr alatti...

Száj feletti/orr alatti bajuszkát hogyan lehet eltűntetni lányoknál? Sürgős!

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Már régebb óta küzdöm ezzel a problémával.Emigy is sötét színű a hajam,szemem,szemöldököm meg általában minden szőrzetem (nyugi szőrtelenítem magam) és a bajusz is elég barnás és nagyon látszódik.

Voltam kozemtikusnál 4 hete gyantáztatni meg ma.4 hét elteltével visszanőtt,nem olyan erősen,mint előtte de még látszott.

Nem szeretném,ha életem végéig rendszeresen kellene,hogy járkáljak a kozmetikushoz,mert most eléggé elrontotta és bepirosodott totál.

Mit tehetnék,ami megállítja.Szőkítést nem igazán akarom.

Részletek:2-3 évvel ezelőtt kaptam hormon tablettákat menstruációs problémákból kifolyólag.

pár hete pedig altattak,ergo összekuszálódtak a hormonok.

Segítsetek kérlek!

Köszönöm :)



2016. máj. 7. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy örökre el lehet-e tüntetni, de én magamnak gyantázom. Nem értek hozzá, így nem tudom, ennek vannak-e veszélyei, de nekem bevált. Utána használok arctonikot, mert anélkül kipattogna a bőröm, és másnap este arckrémet, hogy ne száradjon ki.

Egy barátnőm epilátort használ, neki erősebb ott a szőr, mint nekem. Nem tudom melyik hatásosabb, de ezekkel legalább kozmetikushoz nem kell járnod.

2016. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez aligha múlik el. Én 3 hetente gyantázom,de ilyen sürgős esetekben leborotválom néha. 16L.
2016. máj. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!