Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kenzo pour homme parfüm?...

Kenzo pour homme parfüm? Többi lent

Figyelt kérdés
Most a napokban jártam a Douglasban és rátaláltam erre a parfümre.Magamra fújtam eléggé tömény és talán kicsit virágos illat.Nem igazán jött be, le is tettem róla.Aztán másnap mikor pakoltam el a pólóm megszagoltam és előjött egy számomra rendkívül kellemes illat.Egyből beugrott hogy ezt egy pár éve már éreztem valakin és akkor nagyon tetszett és most is.Úgy kb. 24 óra telt el a kifújástól, amikorra jónak éreztem.Esetleg valaki ismeri vagy használja ezt a parfümöt,mit gondol róla?Nem túl "virágos" (bocs a szóért de nem tudom máshoz hasonlítani vagy megnevezni az összetevőt)?Aztán lehet hogy csak én spirázom túl .Viszont az biztos hogy különleges, nem tucat illat.Összegezve az elején nem tetszik az illata aztán ahogy telik az idő egyre jobb lesz.Mit gondoltok róla?

2016. máj. 13. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem virágos egyáltalán.
2016. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó. Esetleg te használod?
2016. máj. 16. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!