Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le kellett reszelnem az akryl...

Le kellett reszelnem az akryl diszitest a kormomrol mert mrgkopott (folytatas lent)?

Figyelt kérdés
Szoval, szombaton voltam kormosnel, es a kormeim veget akryl festessel kertem, hogy diszitse, mara megkopott. De sebaj, mert szepen lereszeltem, az egesz feluletet, hogy "egyseges legyen" aztan fedozselem van itthon (hobbi gelakkos vagyok), minden passzol nincs is baj. Csak most parazok, nehogy leesen emiatt, ugy ertem elvekonyitottam, vagy valami? Szerintem az is baj, hogy tulfeltem oket, csak az a baj, hogy anyum csak akkor engedi ezek utan, hogy legyen ha kibir min 4 hetet. Maskor is voltak akkor lepotyogtak, igaz feszegettem oket, h megnezzem minden oke e veluk (tudom dilis vagyok :Ddd) nagyon koszii

2016. máj. 16. 11:39
 1/1 A kérdező kommentje:
bocsanat ha kicsit zavarosam fogalmaztam
2016. máj. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!