Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Írnátok ilyen karaktereket,...

Írnátok ilyen karaktereket, amit cosplayezhetnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék belekóstolni a cosplayezésbe. Szemüveges vagyok, nem tudom, hogy ez mennyire zavarja az összképet. Írnátok olyan karaktereket, amelyeket ajánlanátok cosplayezni? Magas 15 éves lány vagyok, se nem sovány, se nem kövér. Parókát venni nem igazán szeretnék, az igazi hajam hátközépig ér és sötétszőke. Van egy fekete enyhén hullámos parókám, ami csak egy kicsivel rövidebb, mint az igazi hajam. Lehetőleg olyan ruhát szeretnék, ami nem mutat túl sokat.

Jobban szeretnék egy olyan cosplayt, amiben kevesebb a varrás és több a worblás, evás, esetleg papírmasés megoldás.



2016. máj. 17. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk neked olyan karatert mondani, ami tényleg megfelelő. A cosplay nem csak jelmezből áll - a karakterhez kötődj, ismerd, kedveld, hogy eljátszhasd a szerepét.


A legegyszerűbb, ha átfutod az eddig megnézzett animéid listáját. Melyikben volt az a szereplő, amelyik a legnagyobb hatással volt rád? Ha erre tudsz válaszolni, meg is van a karakter, akinek beöltözöl.

2016. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel, hiába mondunk neked egy karaktert akiről meg életedben nem hallottál. A cosplay lényege az, hogy egy szeretett karakter ruháját, külsejét megalkosd. Nem az alapján szokás cosplayt választani, hogy kire hasonlítani, pont a kihívás a lényeg, hogy átalakulj valaki mássá, valakivé, akit szeretsz.


Milyen animéket, sorozatokat, filmeket, játékokat szeretsz? És abból ki a kedvenced?

2016. máj. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!