Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hany eveskortol ajanlott a...

Hany eveskortol ajanlott a szortelenites?

Figyelt kérdés
Aszortelenites kortol fugg vagy sem ? Ha nem akkor mitol fugg a szortelenites ? Mikor kell elkezdeni ?

2016. máj. 18. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kortól függ.

Akkor kell elkezdeni, ha már szőrösödsz, és zavar.

2016. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb. 14-16 éves kortól, de inkább attól függ mennyire szőrös az illető. Ha sok, dús fekete szőrzete van akkor korábban, ha kis szőke pihék csak akkor akár később is.
2016. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép is lenne ha 14-16 tól! 12 éves lányok közül már senki sem szőrös,mert mindenki leszedi. (láb,hónalj,bikinivonal,van aki kart is.)
2016. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kornak ehhez, ha szőrös valaki és zavarja akkor szőrtelenít, akármilyen korú.
2016. máj. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő, ha zavarja az illetőt a szőr, leszedi és kész. Én 12 évesen még nem gondoltam ilyenre, mert nem voltam szőrös :)
2016. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!