Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? En vagyok tul...

Szilard999 kérdése:

Mi lehet a baj? En vagyok tul felenk?

Figyelt kérdés
Szoval,az a gond hogy jolnezeki szoval minden lany szerint jolnezek ki es ,nemvicc,minden 2. lany aztmondja hogy Shawn Mendes -re hasonlitok,szinte o vagyok :)) mivel enis 17 vagyok,de eddig a csajoknal nagy sikerem nemvolt,tegnapis buliba bejotem egy 19 eves csajnak,de nemhasznaltam ki...szoval nemtudok flortolni..felenk vagyok megszolitani barkit is..:))Most van baratnom de nemhiszem hogy sokat fog tartani a kapcsolatunk...eddig 2 baratnom volt de mind szepek..:))Es eddig 10/9 csaj akarna velem jarni..es mind szepek de nemtudom hogy kezdemenyezzem,,....vagyis ha kel kuldok kepet..:)) magamrol..sotetbarna haj,sotetbarna szem...180cm...Csajok mi a gond?:((( Meg felek tancolni csajokal bulikban mert nemtudok csajjal tancolni..:(((

2016. máj. 20. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy van barátnőd és ilyeneket kérdezel.

Az a baj, hogy nem tudod mit akarsz csajt vagy kapcsolatot.

Az a baj, hogy nem érzem benned az érettséget csak, hogy jó a külsőd.

Az a baj, hogy buliban akarod megtalálni életet szerelmét ami nem lehetetlen, de sokszor nem az lesz a vége ami.

Az a baj, hogy nem vagy egyéni, nem vagy különleges, unalmas vagy. Minden buliban van ilyenből 50.

2016. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mégis mitől félsz? ha látod, hogy tetszel valakinek, tudod hogy nem fog visszautasítani

szóval nyugi, szedd össze a bátorságod és szólítsd meg legközelebb

ha tényleg tetszel neki, a legátlátszóbb indok is teljesen megfelelő lesz számára, emiatt ne aggódj

2016. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na,az elso valoszolonak igaza van kiveve az utolsoban,nagyon humoros vagyok,a mosolyom szep,mindig megnevettetem az embereket,csak az a gond hogy kel egykis ido amig osszeismerkedek valakivel :))
2016. máj. 20. 23:02
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo,igen de nemtudom hogy kezdjem el..miert irok ra..mondjuk fb-n vagy az utcan random szolitsak le csajokat..azt kiakarom probalni de aztse tudom mitmondjak olyankor..xd
2016. máj. 20. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:

"csak az a gond hogy kel egykis ido amig osszeismerkedek valakivel"


Ez GOND ???? Hát milyen dolog az amikor valaki 5 perc után már ... na nem is mondok semmit

2016. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pajti, az írásbeli ismerkedést nem neked találták ki. Felejtsd el gyorsan. Minden valamirevaló kiscsaj sikítva menekül az anyukájához, hogyha az ilyen förmedvény írásodat meglátja.
2016. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamukérdés akkor nem tudom mi. 17 évesen az ember már tud érthetően fogalmazni és helyesen írni. Ha meg komoly a kérdés akkor egyértelmű mi a hiba, elárulom: az, hogy sötét vagy, mint az éjszaka. Ezt meg nem fedi el a szép külső sem sajnos.
2016. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaj de fake vagy :'D
2016. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oke,koszonom a valaszokat:D

Fake?kuldjek fb-t valamit? -,-

2016. máj. 23. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagy fake akkor sajnálom a szüleidet, h ilyen sötét a gyerekük :'D
2016. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!