Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iparfümériáról szoktatok...

Iparfümériáról szoktatok rendelni? Valóban eredeti?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit azért gyanús, hogy 7000 Ft-al olcsóbb, mint pl.a Müllerben, az a parfüm amit szeretnék! Nem tudom eldönteni,megrendeljem-e,vagy vegyem meg inkább a Müllerben... Szerintetek?

2016. máj. 21. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Szoktam, és eredeti. Gondolj bele abba, hogy a Müllerben lévő összes parfüm beférne kb 5 kartondobozba (üzlet bérleti díj vs raktár bérleti díj, fűtés, alapterület), a Müllernek meg kell vennie egy csomó tesztert, a Müllerben ugyan eloszlanak az alkalmazottak mert mást is árul, de pl egy Douglasban bent van egyszerre kb 8 alkalmazott, míg Iparfümériába erre elég egyetlen ember.

Én inkább azon csodálkozom hogy más termékek esetében miért nincs ekkora különbség a netes és a bolti vásárlás között.

2016. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendelj tőlük, megbízhatóak. Az online parfümériák azért tudják olyan olcsón adni a termékeket, mert nem kell fenntartaniuk egy csillogó-villogó, országos üzletláncot a plázákban. Elég egy lepukkant külvárosi raktár, aminek a bérleti díját nem kell beleépíteniük az áraikba.
2016. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a róluk írt véleményeket, és döntsd el magad, rendelsz e tőlük....
2016. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!