Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha a lány háta pattanásos?

Figyelt kérdés

Már rengeteg dolgot kipróbáltam a hátamra az arcomra és a mellkasomra egyaránt de nem sok mindent értem el vele. Csak annyi érdekelne h nektek ezek a dolgok mennyire zavaróak?

16/L


2016. máj. 22. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem zavaró szerintem
2016. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nyeh.

Amúgy menj a odkihoz, és kérj ilyen alkoholos stift cuccot. Nekem is azt írt fel még száz éve, és nagyon jó volt.

Ha meg nem, akkor agyag. Vékonyan bekened vele magad, megvárod míg megszárad, hagyod még egy picit, és jónapot. Nagyon hatásos. :)

2016. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi😁 most éppen a fekete szappannal próbálkozom. Remélem segít rajta valamennyit. Ha ez sem akkor majd megfogadom a tanácsod😁

Eddig nem nagyon aggódtam ezen az egészen de most hogy barátom van kicsit jobban aggaszt a dolog.

2016. máj. 22. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!En ugyan lany vagyok,de a szappan nekem az arcomon segitett valamennyit.Hamarabb elmult a pattanas es nem volt annyira piros a megszokottnal.A gyogyszertarban lehet kifejezzetten erre a problemara ecsetelot venni 500Ft,viszont nem szabad tulzasba vinni mert szalicilsav talalhato benne ami kimarja a bort.(Tapasztalatbol irom) A koromvirag kenocs is jo,az ugye gyulladas csokkento.Nem pont pattanasra valo de nekem segitett.Ezt is gyogyszertarban talalod.Remrlem segitettem:)

13/L

2016. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi😄
2016. máj. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!