Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm építő zselék, lakkzselék?

Műköröm építő zselék, lakkzselék?

Figyelt kérdés

Ti melyikeket használjátok, melyik a legtartósabb? Szeretnék műkörmösnek tanulni, még nem kezdődött el a tanfolyam, ezért vettem pár dolgot itthonra gyakorolni, de sajnos nem jöttek be..

Gondoltam hogy gyakorolni jó lesz az olcsó is, de a géllak kb, a 3.nap után elkezdett pattogni a széle 1-2 körmömön, ezért leszedtem.. NTN gél lakk, Perfect Nails-es átlátszó alapra kentem. Ezután kipróbáltam, hogy az NTN építő zselét csak simán kenem fel mint körömerősítőt a körmömre, de sajnos ez sem lett tartós. Az előkészítő dolgaim pedig jók, mind Perfect Nails-es a primer is és a Nail Prep is, a körmömet is jól lemattítottam bufferrel, az egész felületet. Azt gondoltam, ha jó minőségű előkészítőkre és jó minőségű alap lakkra kenem fel a számomra eddig ismeretlen NTN lakkot, akkor tartós lesz. A lakk miatt lehet? Ismeri, használta valaki ezt a típust?

Most szeretnék venni majd Perfect-es vagy Crystal Nails lakkot és a Crystal Nails titánium zseléjét. Crystal Nails-t használhatom ezekre a Perfect-es előkészítőkre és a Perfect színtelen alap lakkra?



2016. máj. 23. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én christalt és brillbird-öt használok. Nincs velük problémám. Moyrát próbáltam, de az nem jött be. Egyszer vettem viszont aluljáróban valami olcsó, gagyi, kínai zselét, ami olyan atom erős volt, hogy el se akartam hinni, hogy ilyen olcsón ilyen jó :D de sajnos többször nem találtam náluk.
2016. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Konkrétan melyik típusú zseléket használod a CN-től és a BrillBird-től?
2016. máj. 23. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mit használsz, ha ninxs megfelelő vastagság, nincs c ív, semmit nem ér. Az építőzselé nem erősítő "lakk"
2016. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki hogy erősítő lakk. Nem vagyok hülye. De van olyan hogy saját köröm megerősítés zselével, amivel a saját köröm hossza marad, tehát nem építenek, csak a saját körömre kerül az anyag. Azzal sem értek egyet hogy mindegy mit használsz, de azért köszi. .
2016. máj. 26. 13:31
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésben azért szerepel a lakkzselé, mert kíváncsi voltam arra is hogy milyen fajta gél lakkokat használtok, melyik a legtartósabb.. lehet ezt értetted félre.
2016. máj. 26. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ezután kipróbáltam, hogy az NTN építő zselét csak simán kenem fel mint körömerősítőt a körmömre, de sajnos ez sem lett tartós."

Építő zselével MINDEN ESETBEN c ívet kell építeni. Másrészt zselé alá nem elég egy bufferes mattítás. Így, amíg nem szakszerűen használod az anyagokat, mindegy mit veszel, mert a legjobb anyaggal se lesz tartós a körmöd.

2016. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Attól hogy nem írtam le részletesen, hogy csináltam a zselés erősítést, még nem biztos hogy szakszerűtlen ;) aki tudja hogy kell csinálni annak elég ha ennyit írok. . Egyébként 180-as reszelővel mattítottam. Örülök, hogy a sok okos körmös mindenkit hülyének néz és lekezelően irkál, ahelyett hogy a kérdésre válaszolna. Majd oktatnak az oktatáson, ide csak egy egyszerű kérdést tettem fel.. ha arra nem tudsz válaszolni, akkor a hülyének nézős dumat is tartsd meg.. köszi. Egyébként Darabos Évi és a CN oldalán is fent van hogy kell körömerősítést csinálni meg videók is vannak. .mindent normálisan csináltam, nem csak úgy magamtól nekifogok "barkácsolni" és tönkretenni a körmeimet. Az anyagra voltam kíváncsi hogy milyen minőség. . Köszi, inkább ne válaszolj. :D
2016. máj. 26. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!