Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha rossz lett a...

Mit csinaljak ha rossz lett a tablokepem?

Figyelt kérdés
Egyszeruen hulyen vigyorgok rajta a hajam is sotetebb szinu mivel hajlakk volt rajta,es ki akarjak vetitetni mindenkinek a tablokepet es nagyon szegyellem magam amiert ilyen csunya a tablom.14/l (azt nem is mondom hogy facera is egybol ki fog menni)
2016. máj. 24. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha elviselhetetlen, akkor keresd fel a fényképészt, csináltass új tablóképet. Ez drága dolog, de legalább tetszeni fog. Vagy elfogadhatod, hogy ez van, nem tökéletes a kép. Aki a rokonod, annak tetszeni fog, aki meg nem, azt nem fogja érdekelni.
2016. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez elég nagy szívás. Anno az én ált. iskolai képem is szörnyű lett. Anyám előtte való nap vitt fodrászhoz, aki elcseszte a hajam, plusz a technika tanár kötelező jelleggel sminkelt ki minden lányt (én nem akartam de az osztályfőnök megfenyegetett, hogy ha nem hagyom akkor megbuktat matekból.) Szóval xar frizura, bohócsmink (természetesen véletlenül sem a hozzám illő színekkel) plusz egy rózsaszín fordos csipkés blúz rózsaszín nyaklánccal, amit az osztály 3 legbefolyásosabb libája szavazott meg és mindenkinek abban kellett lenni a képen. Na az a kép minden volt, csak én nem (utáltam a beállított frizurát, soha nem sminkeltem és ki nem állhatom a rózsaszínt.) Ráadásul a képeket kötelező volt csomagban megrendelni. Legszívesebben elégettem volna mindet. Szerencsére akkor még nem volt fészbúk, meg ilyen kivetítős rongyrázás sem de épp elég gáz volt, hogy ez a fos kép lesz a tablón. Ráadásul anyám szerint szép lett.

Végük nem adtam senkinek képet, otthon sincs hála az égnek kitéve, nem is tudom, hol vannak. Ha egyszer megtalálom, felgyújtom az összeset.


Ha valóban nagyon rossz a kép, kérdezz rá, hogy csinál-e a fotós újat. Igaz, hogy plusz pénz de ha a szüleid kifizetik, akkor lehet hogy megérné. Nekem erre nem volt lehetőség és a szüleim sem fizették volna ki de egy próbát megér.

2016. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!