Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintem szeplősen lehetek...

Szerintem szeplősen lehetek szép? 15/L

Figyelt kérdés

161 cm, 49 kg.

Zöld szem, középhosszú barna göndör haj, szeplők,fogszabályzó.

Meg lennék elégedve magammal, csak a szeplőim zavarnak. Pedig nincs is olyan nagyon sok.

Szerintetek nagyon csúnya?

[link]

15/L



2016. máj. 29. 15:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsi: Szerintetek*
2016. máj. 29. 16:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Jópofa , pár éven belül kinövöd .
2016. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gond nincs, nem tudom hogy a lányok nagy része miért hiszi azt hogy a szeplő csúnya :)

szerintem nagyon sok lánynak ahogy neked is, kifejezetten jól áll :)

2016. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tök cuki :D
2016. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól áll :)
2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezen mi zavar? alig látszik, és szép a bőröd. Fényvédőt használj mindig és lehet hogy ez is eltűnik. Habár a legtöbb pasinak pont tetszik a szeplő.
2016. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök jó. 15/L
2016. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nembiztos ám hogy kinövöd a szeplőket. Egyetemen egyik lány szaktársam szeplős de már elmúlt 25 éves. És egyáltalán nem csúnya sőt én sexynek is találom. Később még jól fog jönni mert fiatalabbnak tűnsz miatta :)
2016. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15eves vagyok ,es mindig is vagytam raa ,hogy legyenek szeploim. :( Nekem annyira tetszenek ,nemtudom miert. Nyaron kiszoktak jonni ,de nagyon minimalis szinten ,es utana mar el is tunik ,amikor nem eri annyira a nap. Szoval ,izlesek es pofonok ,annak orulj ,amilyen vagy ,ennyi.

15/L

2017. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!