Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek hasonló illatot?

Ismertek hasonló illatot?

Figyelt kérdés

Van egy fajta illat, amit elég sok emberen érzek és nagyon tetszik. Találtam hasonlókat, de mindegyikkel van egy kis bibi. Az első, ami olyan az az Orsay karácsonyi illata (L'Or de Say Celebration), de ez csak időszakos volt és már nem nagyon lehet kapni. A második az Avon Dreams parfümje, de ez nem túl tartós és sajnos nem mindig elérhető számomra. A harmadik pedig az Yves Rocher So Elixir illata, amit picit drágállok, mert aprócska üvege van és hamar elfogy, ahhoz képest meg jó sokat kérnek érte.

Olvasgattam más oldalon véleményeket ezekhez a parfümökhöz (ha ez esetleg segít valakinek) és pl. az Orsay parfümjéhez írták, hogy hasonlít az ARMANI DIAMONDS valamint a SÍ parfümökre. Én ezeket drágának találom, ezért keresek hasonló, elérhetőbb illatot. Amúgy mindközül az Orsay parfümje a kedvencem (hátha ismeritek). Remélem valaki tud segíteni! Előre is köszönöm!



2016. máj. 30. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket nem ismerem, de a La Rive In Woman hasonlít a Sí-re, drogériákban szokott lenni és elég olcsó.
2016. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orsay parfümre alternatíva:

[link]


Yves Rocherre:

[link]


Avonos:

[link]

2016. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Orsayes azért elég nehéz kérdés, mert olyan tartósságban a többi Sí dupe nem lesz, mert az egyik legjobb dupe alapból a L'Or de Say Celebration.


(előző voltam)

2016. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindent!
2016. jún. 7. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézelődj krémmánián az eladó dolgok között, lehet találsz kedvező áron valamelyikből. Én pont most adtam el az Orsay parfümömet ott, mert nem illett hozzám. :/

Valamint egyik kolléganőm használ ilyen "kimérős"parfümöt, ami pont a Sí dupe-ja.. tartósnak érzem rajta! Úgyhogy lehet megér egy próbát! ;)

2016. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!