Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok, akik nem vesznek fel...

Lanyok, akik nem vesznek fel rovidnadragot?

Figyelt kérdés

Kuldenetek kepet a labatokrol, hogy milyen vastag? Mert nekem is eleg vastag a labam, es mindenki nyaggat a rovidnadraggal, es nem ertik meg, hogy nekem kellemetlen ha latjak a labaimat...


Nem kamu kerdes, aki ker, annak en is kuldok az enyemekrol.


2016. máj. 31. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz felvenni,akkor nem veszel.Amúgy a dög meleget el se tudnám viselni hosszú gatyába,a szoknyát meg utálom.Amúgy meg nem szépségverseny,hanem kényelem kérdése.
2016. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs vékony lábam, narancsbőrös is, sebes, heges is sok helyen. És senkit nem zavar, ahogy mások lába sem. Szóval ha emiatt nem mersz felvenni rövidet akkor hülyeség. Hosszú nadrágban megsülsz nyáron.
2016. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szoktam felvenni rövidnacit szóval akkor nem küldök, de ha küldesz képet és szeretnéd, akkor megmondom, hogy gázos lenne-e ha felvennéd. 16l
2016. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!